poniedziałek

..::Nowa Piosenka Justin Timberlake ft. Jay-Z - "Suit & Tie" ::..

KTO: Justin Timberlake & Jay-Z

Justin wraca!

CO: "Suit & Tie"

Pierwszy singiel z bardzo długo wyczekiwanego albumu "The 20/20 Experience".

Jak już wyżej napisałem. Justin wraca! Czy w wielkim stylu? Można się spierać. Utwór "Suit&Tie" nie jest specjalnie innowacyjny w przeciwieństwie do lyric video, który jest bardzo ciekawą alternatywą dla typowych filmów wideo tego typu.
Wracając jednak do działki muzycznej. Justin nadal dryfuje po wodach muzyki sprzed kilku lat. Przyjemna to odmienia od wszechobecnej muzyki tanecznej. Zresztą o jakiś eurodancowy hit Timberlake'a nigdy bym nie podejrzewał. Liczyłem jednak na więcej. Może nowy standard, nowy muzyczny trend. Jeśli nie nowy to względnie świeży. W pierwszym singlu tego nie uświadczycie. I jeszcze Jay-Z. Po co on właściwie tam jest. Tego chyba nikt nie wie z samym Jay-Z włącznie.

3 komentarze:

  1. A moim zdaniem całkiem w porządku. Nie jest to faktycznie Sexy Back, ale zupełnie inny styl. W jakimś wywiadzie pisał, że chce powrócić do r'n'b z lat 90. i moim zdaniem jest to odczuwalne. Nie jest to doprawdy pełny obiad, dopiero przystawka, ale jest na tyle dobra, że chcę dostać główne danie :)
    PS Teledysk może być bardzo fajny i czekam na niego z niecierpliwością :D

    OdpowiedzUsuń
  2. faktycznie...kawałek zbyt nowatorski, odstaje totalnie o tej dzisiejszej sieczki ale przez to bardzo się wyróżnia i ma szansę na zaistnienie....zobaczymy jak inne kawałki się zapowiadają????

    OdpowiedzUsuń