poniedziałek

..::Edyta Górniak - "Nie Zapomnij"::..

KTO: Edyta Górniak
CO: "Nie Zapomnij"
Kolejny singiel z albumu "My". Premiera szóstego albumu Edyty w walentynki 14.02.2012.
Okładka albumu"My" (strasznie mi się podoba)
Spis utworów na albumie "My":

 1. Find Me
 2. Obudźcie mnie
 3. Teraz - tu
 4. Nie zapomnij
 5. Consequences
 6. (Let's) Save the World
 7. Tafla
 8. Dzisiaj dziękuję
 9. On the Run
 10. Perfect Heart
 11. Sens-is
 12. Oj... kotkuRECENZJA "Nie Zapomnij":
Po ponad roku od premiery pierwszego singla "Teraz - Tu" zadebiutuje nowy album Edyty Górniak "My".
Po drodze był jeszcze kawałek "On The Run", potem "Oj... Kotku".
Wychodzi więc na to, że "Nie Zapomnij" to czwarty singiel z najnowszego wydawnictwa.
Jest słabo w porywach przeciętnie.
Edyta z charakterystycznej wokalistki, z niesamowitymi wokalnymi możliwościami staje się bezpłciowym tworem śpiewającym do bezpłciowej muzyki.
"Nie Zapomnij" zawodzi. Słynna pani Ela powiedziała podobno ostatnio, że nowe piosenki Edyty nie są godne jej wokalu. Coś w tym jest.
Górniak nadal ma potężny głos, czasem w takt prostych dźwięków i grafomańskich tekstów możemy usłyszeć dawną moc jednak całość sprawia bardzo słabe wrażenie. Nie porywa, wlatuje jednym uchem i wylatuje drugim. Byle zapomnieć.
WERDYKT: Edyta od wielu lat jest na muzycznym urlopie. Jeśli chce wracać z takim materiałem, to lepiej, żeby nadal odpoczywała. 


Pozostałe utwory na ReFreszu:

RECENZJA albumu "My" Edyta Górniak:

12 komentarzy:

 1. ale sie spociles wymyslajac takie banaly. piosenka jest b.dobra jest wszystko co trzeba b.dobre:slowa,muzyka i wokal.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś chamem i tyle! Uważasz, że znasz się na muzyce? Mylisz się! Wszystko krytykujesz. Co takiego ty dokonałeś w życiu? Pokaż, ocenimy. Siedzisz i wymyślasz jak kogoś skrytykować bo twoje życie jest proste. Żegnam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha Ha. O matko. Zmusilem sie by wysluchac do konca. Ale to tyle. Do tego nagrania juz nie wracam. Slaby!

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie słuchaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piosenka głęboka z przekazem.

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie jest fanatyzm zaden to poprostu genialny kawalek i tyle

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Edyta ma genialny głos, to rzecz jasna. Pani Edyta miała świetne piosenki - głównie z "Dotyku" - to także rzecz jasna. Natomiast teraz nie ma ani tego, ani tego. Nie słychać tego głosu, piosenki są nijakie. Racje mają ci co mówią, że to materiał jej niegodny. Ani to jakieś szczególnie ambitne piosenki, ani przebojowe. Szczerze to nie czekam na tą płytę. Ale mówiąc o tej piosence, to jestem zaskoczony. Podoba mi się. Na razie najlepsza wśród tych czterech wydanych. Co jednak nie zmienia, że albumu nie kupię. Pani Edyto, pora nagrać coś naprawdę godnego pani!

  OdpowiedzUsuń
 7. okropna ta piosenka, wokal, tekst i muzyka na bardzo średnim poziomie, w sumie mogą sobie podać ręce z Dodą, ta sama tandeta.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piosenka idealna na eurowizję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O minutę na Eurowizję za długa, ale zdecydowanie dałoby się ją nieźle pokroić.
  Niebawem zapoznam się z albumem i liczę na pozytywne zaskoczenie. Mam nadzieję, że "Nie Zapomnij"to najsłabszy utwór z "My" ponieważ "Teraz-Tu" oraz "On The Run" wyjątkowo przypadły mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wolałem Edytę z lat 90tych....to co teraz prezentuje to...hmmmm faktycznie wleci i wyleci...nie ujmuje mnie osobiscie i nie jestem hejterem ...po prostu jej wszesniejsze dokonania z lat 90 tych były bardziej ambitne i...hmmm jakos do dzis przetrwały

  OdpowiedzUsuń