piątek

..::Iamwhoiam - "Sever" Teledysk::..

KTO: Iamamiwhoami
Iamamiwhoami dowodzone przez szwedzką wokalistkę Jonna Lee rozpoczęło  swoją działalność umieszczeniem dziwnego, zaskakującego i dodatkowo w żaden sposób nieopisanego video na youtube. Następnie link z video został rozesłany do wielu muzycznych blogowiczów. Aura tajmniczości wywołała świetny efekt. Zaintrygowała wielu potencjalnych słuchaczy. Doszło do sytuacji, kiedy mówiło się , iż to nowe wcielenie Christiny Aguilery przed premierą albumu "Bionic" co dodatkowo zwiększyło oglądalność profilu, na którym umieszczano kolejne filmy.
CO: "Sever"
Kolejny utwór i teledysk projektu iamwhoiam.
Tym razem w końcu otrzymaliśmy jakieś wieści na temat pierwszego, debiutanckiego albumu.
Audiowizualna płyta nazywać się będzie "Kin" i zostanie wydana 11 czerwca 2012.
Wstępna tracklista poniżej:
1. b
2. t
3. o
4. ; john
5. n
6. clump
7. sever
8. y
9. u-1
10. u-2
Brzmi intrygująco?

RECENZJA "Sever":
"Sever" to kolejna udana próba zaskoczenia nowymi brzmieniami słuchaczy, którzy od ponad dwóch lat obserwują działalność projektu Iamamiwhoami od  jego narodzenia, poprzez rozwój, umieszczanie kolejnych utworów, dźwiękowych zapowiedzi i filmów. Finał tej tajemniczej znajomości już niebawem, kiedy będziemy mogli zapoznać się z całym debiutanckim albumem "Kin".
Słuchając Iamamiwhoami musisz mieć na uwadze, że nigdy nie wiesz , jak skończysz swoją muzyczną podróż z danym utworem.
W "Sever" jest klimatycznie i spokojnie. Nieziemski wokal po raz kolejny "przykuwa uszy" do głośników.
Chwytliwy refren sprawia, że cały utwór tworzy niesamowitą elektryzującą aurę.
Teledysk prosty jak drut. Takie projekty udowadniają jednak, że bez wielkich pieniężnych nakładów można stworzyć obraz, który po prostu intryguje. Tylko tyle i aż tyle. Wystarczy, by chcieć patrzeć. Słuchać. Poznawać.
WERDYKT: Znamy w końcu datę premiery albumu i wstępny spis utworów. Projekt Iamamiwhoamiwydaje się być więc całkiem poważnym muzycznym przedsięwzięciem, które wytrwałych fanów nagrodzi zapewne świetnym krążkiem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz