środa

..::Bajm -"Góra dół" ::..

KTO: Bajm
CO: "Góra dół"
Drugi singiel promujący album "Blondynka".Utwór o tym samym tytule zadebiutował jesienią zeszłego roku i przeszedł bez echa.Co by o nim nie pisać ostatecznie zawsze dochodziło się do jednego wniosku. Był zwyczajnie słaby.
Album "Blondynka" trafi na półki sklepowe 21 marca.
RECENZJA "Góra dół":
Po porażce (tak, chyba w przypadku grupy Bajm użycie tego słowa jest adekwatne do zaistniałej sytuacji) singla "Blondynka" Beata Kozidrak i spółka atakują stacje radiowe piosenką numer dwa "Góra dół".
Podobnie jak w przypadku poprzedniego singla mamy do czynienia z balladą, które zespołowi najczęściej wychodzą. Najczęściej, ale nie zawsze.
Nowa piosenka "Góra dół" porusza się po znanych w twórczości Bajmu terenach i nawet nie próbuje być przez chwilę utworem oryginalnym. Nie zaskakuje, nie zadziwia.
Prosta pop rockowa ballada z tak samo prostym tekstem, który znowu kilka razy wywołał skrzywienie na mojej twarzy. Odnoszę jednak wrażenie, że tym razem Bajmowi może udać się dotrzeć do słuchaczy. Refren  jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej wpada w ucho od "Blondynkowego".
WERDYKT: Znowu bez szału. Bajm w słabszej formie.


4 komentarze:

  1. piosenka,słowadoniej ,ogulnie super

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jest tak przebojowa jak Co mi panie dasz itp. ale bardzo fajna piosenka! :)

    OdpowiedzUsuń