poniedziałek

..::Power Of Trinity - "Chodź Ze Mną" Teledysk::..

KTO: Power Of Trinity
Polski zespół założony w 1996 roku grający wypadkową rocka i reggae.
Wydali dotychczas 3 albumy, ostatni "Locomotiv" pochodzi z 2011 roku.
CO: "Chodź Ze Mną"
Singiel z albumu "Locomotiv" furtka do sławy i wielkiej kariery. Czemu?
RECENZJA "Chodź Ze Mną":
Jesteście w stanie sobie wyobrazić następców Feel? Jak wszyscy wiemy ten jedyny, prawdziwy Feel nadal istnieje, nagrywa, wydaje albumy i single, ale nikogo to nie interesuje. Polska potrzebuje czegoś ambitniejszego, z ciekawszą muzyczną przeszłością i przyszłością, z lepszymi dźwiękowymi rozwiązaniami, autentycznym wokalem, ale z zachowaniem chwytliwych melodii i gitarowego muzycznego otoczenia.
To wszystko serwują nam panowie z Power Of  Trinity.
Kawałek "Chodź Ze Mną" od pierwszych sekund uzależnia. Refren wciąga w ich muzyczny świat i nie pozwala wyrzucić się z głowy. Co prawda wokalista ze swoją manierą śpiewania znacznie lepiej sprawdziłby się w czystym reggae ( co zresztą słychać w middle8 utworu), tekściarz zapomniał, że tworzy liryki do utworu mimo wszystko rockowego przez co mamy tutaj kilka momentów, w których wokaliście ciężko się wyrobić ze swoim śpiewem. To co doskonale sprawdza się w hip hopie czy reggae tutaj wypada średnio.
W/w wady mają jednak znaczenie marginalne. Nie ważne, czy słuchasz Eski Rock, Trójki, Roxy czy RMF. Całość po prostu porywa. Dawno nie słyszałem tak przebojowego kawałka, który spokojnie może trafić w niesamowicie rozległy target. Trzeba tylko mu szansę.
WERDYKT: Od kilku dni nie mogę się oderwać od tego kawałka, więc ostrzegam. Wam grozi to samo.


1 komentarz:

  1. Nie powiem... Przejść obojętnie nie można, ale nie wróżę nic wielkiego.

    OdpowiedzUsuń