O Blogu
Blog ReFresz - Słuchaj Świeżej Muzyki powstał w czerwcu 2010 roku. Na początku prezentowałem tutaj tylko najnowsze utwory lub przecieki z albumów. Z racji tego, że zainteresowanie aż takimi świeżakami muzycznymi było średnie postanowiłem zamieszczać tutaj względnie nowe i świeże kawałki bez żadnych specjalnie ograniczeń. Nowe w różnych kontekstach, stylach i tak jest do dzisiaj. Blog miał już 3 odsłony graficzne.

Moje muzyczne zainteresowania i poszukiwania są ogromne czego dowodem powinny być zamieszczane tutaj nieprzerwanie od wielu miesięcy utwory oraz teledyski.

Z każdą nową odsłoną blogu staram się poszerzać zakres informacji. Jeśli macie jakieś propozycje, ciekawe linki przesyłajcie na adres:
refreszplaylist@gmail.com

W miarę możliwości postaram się je odpowiednio tutaj potraktować.

Blog ma charakter czysto informacyjny. Zawarte na nim pliki mają za zadanie promować świeżą muzykę. Nie posiadam żadnych praw do zamieszczanych utworów i teledysków.

Wszystkie "recenzje" to moje osobiste odczucia.Staram się świadomie używać różnych sformułowań wartościujących.
Jeśli gdzieś wykorzystałem je niewłaściwie,proszę o dopisanie/zamienienie na : w moim odczuciu, moim zdaniem, podoba mi się/nie podoba mi się.