wtorek

..::Nicki Minaj - "Starships"::..

KTO: Nicki Minaj
CO: "Starships"
Singiel promujący reedycję albumu "Pink Friday".
"Pink Friday: Roman Reloaded" zadebiutuje 3 kwietnia.
Nicki bardzo poważnie traktuje to wydawnictwo. W grudniu ukazały się dwa utwory promo: "Roman In Moscow" oraz "Stupid Hoe".
"Starships" jest oficjalnym międzynarodowym singlem.

Okładka albumu "Pink Friday: Roman Reloaded"


RECENZJA "Starhips" :
Nicki, różowa dziewczyna z niesamowitymi oczami ponownie atakuje. Wydaje utwory, które spokojnie mogą startować do konkursu na najgorsze single w historii.
"Stupid Hoe" zostało obsmarowane na miliony sposobów. W tym całym dziwactwie
akurat ten utwór mi się spodobał. Czemu? Nie mam pojęcia.
Jak sama Nicki mówi, najpierw chciała pobawić się muzyką i dźwiękami (ciężko w/w single nazwać muzyką, ale niech jej będzie).
Teraz podchodzi do sprawy poważnie, czyli z myślą o komercyjnym sukcesie.
Nowa piosenka Nicki Minaj "Starhips" została wyprodukowana przez RedOne i będzie promować "Pink Friday: Roman Reloaded" na całym świecie.
Utwór rozpoczyna się "śpieworapem" Nicki by zaraz przejść w typowe dla obecnych czasów brzmienia. Mieszanka Rihanny i Katy Perry. Gdzie tutaj Minaj?
Nie ma. Bo sama Nicki sprzedaje się znacznie słabiej niż wspomniane Rihanna czy Katy. I skandale już nie wystarczają.
Otrzymaliśmy więc kopię showbiznesowych koleżanek, która spokojnie będzie mogła powalczyć o szczyty na listach przebojów i jeszcze bardziej irytować uczulonych na Minajową twórczość.
WERDYKT: Nicki się zmienia, jej muzyka również. Moim zdaniem jedna Katy i Rihanna to i tak za dużo w popowym świecie jak na moje uszy.


2 komentarze:

  1. Wkręcił mi się ten kawałek ...
    Ostrzegam więc...słuchanie może spowodować to samo u Was! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nicki Minaj oczywiście nie ma zbyt wiele wspólnego z Katy Perry, czy Rihanną (one dwie nie mają ze sobą wiele wspólnego również). Piosenka jest jedną z lepszych produkcji ostatnich miesięcy, wkręca się niesamowicie i nie nudzi. Jest dowodem na to, że można wepchnąć na listy przebojów piosenkę bardzo w gruncie rzeczy zabawną i różnorodną (gitarka, śpiew, rap, ciężkie dancowe bity).

    OdpowiedzUsuń