piątek

..::Jack White - "Love Interruption"::..

KTO: Jack White
Połówka duetu/zespołu The White Stripes. Działając od 1997 roku zasłynęli hitowym "Seven Nation Army" wydanym w 2003 roku. Jest to obok "Icky Thump" najbardziej znany utwór grupy. The White Stripes rozwiązali działalność w 2011 roku.
Jack solo nagrał wraz z Alicią Keys utwór "Another Way To Die" do jednego z filmów o przygodach Jamesa Bonda zatytułowanego "Quantum Of Solace".
CO: "Love Interruption"
Pierwszy singiel promujący debiutancki album Jacka "Blunderbuss". Utwory znajdujące się na albumie powstały w 2011 roku. Premiera krążka odbędzie się 23 kwietnia.
RECENZJA "Love Interruption" :
Jeśli nowa piosenka Jacka "Love Interruption" oddaje charakter debiutu "Blunderbuss" i wskazuje ścieżkę jaką ten młody jeszcze artysta obrał sobie na kolejne lata to mamy do czynienia z prostym, rockowym, bardzo surowym brzmieniem, w którym obok gitary równie ważne będą wokale.I tylko albo aż tyle. Podobnie jak z The White Stripes tylko lżej.
Za pierwszym przesłuchaniem "Love Interruption" nie bardzo wiedziałem co myślę.
Jack wiele opowiadał o swoim solowym debiucie. Przyznał, że nowe utwory mogą być podpisane tylko jego imieniem i nazwiskiem. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś mocniejszego, bardziej zdecydowanego i charakterystycznego. Po "Conquest" wiem, że Jack White potrafi stworzyć właśnie takie utwory.
Coś jednak jest w tym kawałku, bo do niego wróciłem drugi raz. A potem trzeci. Czwarty ...
WERDYKT: Bez większego wrażenia po pierwszym odsłuchu. Potem jest lepiej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz