piątek

..::Adam Lambert - "Better Than I Know Myself" Teledysk ::..

KTO: Adam Lambert
Uczestnik VIII edycji amerykańskiego "Idola". W maju 2009 roku w finale zajął II miejsce. W Polsce znany dzięki przebojowi "Whataya Want From Me" oraz "Sleepwalker".
CO: "Better Than I Know Myself"
Pierwszy singiel z drugiego albumu "Trespassing". Następca "For Your Enetertainment" będzie mieć swoją premierę w marcu 2012.
RECENZJA "Better Than I Know Myself":
Adam Lambert przygotował na 2012 rok nowy album i lekko odświeżone brzmienie. Przynajmniej jeśli o jego twórczość chodzi.
Nowa piosenka "Better Than I Know Myself" to utwór utrzymany w klimacie r'n'b prezentujący po raz kolejny całkiem ciekawe warunki wokalne Adama. Dla mnie brzmi to jak męska muzyczna wersja Jojo. O ile zapomniana wokalistka póki co nie radzi sobie wcale ani w świecie ani w USA o tyle Adam ma szansę powalczyć na listach przebojów o całkiem sensowne pozycje.
Singiel w kilka godzin po premierze na Itunes wskoczył do pierwszej setki najczęściej kupowanych utworów. "Better Than I Know Myself" dotarło do 76 miejsca na oficjalnej liście Billboardu.. 
WERDYKT: Hitu w Polsce raczej nie będzie, Anglia pewnie też tego nie kupi.


Edit:
Nowy teledysk prezentuje dwie twarze Adama Lamberta. Ciemną, mroczną czyli tę szerzej znaną oraz jasną, bez tony makijażu. Obraz wyjątkowo udany, mimo że sama idea przeciwności to dość oklepany klipowy schemat.
Mnie zdecydowanie bardziej do gustu przypadła wersja "light". Cieszę się, że Adam w końcu częściej stawia na naturalność, bo całkiem fajny chłopak z niego. Na sztucznie wykreowanym wizerunku mógłby się niebawem nieźle przejechać, a tak zawsze zostaje jakaś alternatywa.

PS. Adam i wytwórnia nie chcą by go umieszczać na blogu, dlatego musicie kliknąć w link i obejrzeć wideo bezpośrednio na YouTube. Ach, och, ech.


5 komentarzy:

 1. Oj, bardziej znany z "If I Had You". Chociaż ja i muzykobloger znamy "Sleepwalkera" i nie nawet umieściliśmy go w naszych podsumowaniach roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam, że Sleepwalker miał nawet jakieś oficjalne premiery na Esce i dość mocno był promowany na tej stacji.
  If I Had You znam dość słabo jeśli mam być szczery. Gdybym miał ułożyć moje odczucia względem popularności jego kawałków w Polsce to byłoby:
  1. "Whataya Want From Me"
  2. "Sleepwalker"
  3. "If I Had You"

  W ogóle twórczość Adama jakoś do mnie nie trafia specjalnie i wcale się nie dziwię, że nie macie jego kawałków w podsumowaniach. Z tego co znam i słuchałem to właśnie BTIKM spodobało mi się najbardziej. Może dlatego, że to jedyna piosenka obok której postawiłbym słowo "podobać się" jako moje osobiste odczucie. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. W mój wpis wdał się błąd. Chodziło właśnie o to, że go umieściliśmy :) Jeśli był promowany w Esce, muzykobloger się ucieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak był, przynajmniej na tyle na ile ja się go nasłuchałem w Esce właśnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW just what I was searching for. Came here by searching for gcz

  My site ... www.die-entspannten-bekannten.de

  OdpowiedzUsuń