piątek

..::M.I.A. - "Bad Girls" Teledysk::..

KTO: M.I.A.
Brytyjska wokalistka, producentka, podobno malarka i reżyser. Urodziła się w Londynie jednak jej rodzice pochodzą ze Sri Lanki.
Zasłynęła utworem "Paper Plans", który pojawił się na wielu singlowych listach przebojów.
Podejrzewam, że popularna i szeroko rozpoznawalna stanie się niestety dopiero po współpracy z Madonną przy singlu "Give Me All Your Luvin".
Na koncie ma 3 studyjne albumy.
CO: "Bad Girls"
Pierwszy singiel z planowanego na lato tego roku niezatytułowanego jeszcze albumu.
RECENZJA "Bad Girls":
Trzeba przyznać, że premiera nowego singla M.I.A. została przemyślana, a chwilowa popularność i zainteresowanie jaką z pewnością wzbudzi nowa piosenka Madonny przyniosą należyte profity. Może mi się wydaje, ale M.I.A. nie powala w klipie Królowej popu. Jest trochę na uboczu i jakby nieobecna. Za to każdy sposób na promocję jest dobry. Zwłaszcza porządniejszej muzyki.
"Bad Girls" nie jest do końca materiałem premierowym. Utwór znalazł się już na Epce "Vicki Leekx". Kawałek został wyprodukowany przez współpracownika Timbalanda - Danję, któremu należą się po raz kolejny brawa. Po świetnej produkcji albumu "Blackout" Britney Spears, który brzmiał znacznie ciekawiej niż tworzone przez Timbo mniej więcej w podobnym czasie albumy Justina i Madonny teraz stworzył jeden z ciekawszych singli M.I.A. 
Świetne połączenie muzyki z rapem M.I.A., dźwiękowe nawiązanie do egzotycznych korzeni. Doskonale się to razem sprawdza.
Niby niewiele się tu dzieje, a chce się słuchać.
Teledysk wyreżyserowany przez Romaina Gavrasa robi jeszcze większe, pozytywne wrażenie.
WERDYKT:  Całość stanowi świetny produkt, który być może przy całym zamieszaniu związanym z nową Madonną odbierze choć trochę należnych mu honorów.


2 komentarze:

  1. No i taką M.I.A lubię :) Mam nadzieję, że po tej współpracy z Madonną, wiecej ludzi się nią zainteresuje, bo na razie to tak średnio, mimo wydaniu 3 płyt ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Promocja idzie pełną para.

    OdpowiedzUsuń