czwartek

..::Rihanna feat. Chris Brown - "Birthday Cake"::..

KTO: Rihanna oraz Chris Brown
CO: "Birthday Cake"
Jeden z utworów znajdujących się na albumie "Talk That Talk". Wersja oryginalna była bardziej przerywnikiem pomiędzy utworami niż piosenką samą w sobie.
RECENZJA "Birthday Cake" :
Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Rihanna nie może podjąć żadnej złej decyzji. Fani łykali wszystko jak pelikany, każdy singiel stawał się międzynarodowym hitem. Kolejne duety przynosiły należyte profity. I pewnym momencie... coś poszło nie tak.
Wydaje się, że singiel "You Da One" rozpoczął złą passę, która z pewnością nie zostanie przerwana właśnie wydanym "Birthday Cake".
Na wokalu gościnnie nie kto inny, jak jedyny i osobisty bokser pięknej Barbadoski. Jeszcze pięknej. Nie wiadomo jak odnowienie starej znajomości wpłynie na przyszłe życie wokalistki.
Piosenka "Birthday Cake" była faworytem fanów z ostatniego albumu "Talk That Talk". Chris Brown od kilku lat przestał być męskim faworytem wśród fanów Rihanny. Co wynika z takiego połączenia?
Muzycznie jest to całkiem udany duet, damski bokser(były) tzn. Chris świetnie wpasował się w "urodzinowe" klimaty. A co czują fani? Możecie poczytać w komentarzach pod utworem.
WERDYKT: Dobra piosenka i ciekawy duet. Nie tylko ze względu na wspólną historię tych dwojga.


2 komentarze: