piątek

..::Justyna Steczkowska - "Skłam" Teledysk::..

KTO: Justyna Steczkowska
Polska piosenkarka. Na koncie ma 10 albumów.
CO: "Skłam"
Pierwszy singiel z albumu "XV".
Pierwotnie płyta miała być jedynie kompilacją największych przebojów Justyny w nowych muzycznych odsłonach. Podczas prac nad albumem postanowiono jednak dołączyć premierowe utwory, które mają wskazywać nową dźwiękową drogę artystki. Za oprawę wizualną całego projektu odpowiada Michał Pańszczyk ukrywający się pod pseudonimem the dreams.

Okładka albumu "XV":

RECENZJA "Skłam":
Zapowiadany od wielu miesięcy nowy album Justyny Steczkowskiej ujrzy światło dzienne w kwietniu.
W oczekiwaniu zapewne pomoże nowy singiel oraz teledysk.
Ciężko po jednym przesłuchaniu ogarnąć całą paletę dźwięków jaką Justyna oferuje w swoim najnowszym singlu. Mamy etniczne brzmienia przypominające najlepsze czasy Steczkowskiej połączone z klawiszami charakterystycznymi dla albumów "Daj Mi Chwilę" czy "To Mój Czas". Nowe zabiegi mieszają się tutaj ze starymi i sprawdzonymi patentami. Świetną, popową melodią refrenu przenika niesamowicie przejmujący, kompletnie niepopowy wokal.
Właśnie wokal. Kolejny wielki plus utworu "Skłam". Czasem spokojny, delikatny, nostalgiczny, innym razem przerażający, krzykliwy. Justyna nadal jest w świetnej formie.
Teledysk nie odstaje od całości. Świetna wizualna propozycja, w której dzieje się tak dużo jak w samej muzyce. Pomimo kilku oklepanych patentów (pieski chociażby) stanowi świetne uzupełnienie "Skłam".
Mam nadzieję że od nadmiaru różnych bodźców nikogo nie rozbolą głowa ani uszy.
WERDYKT: Nowa piosenka Justyny Steczkowskiej wyjątkowo przypadła mi do gustu. I choć takiej muzyki nie puszczą pewnie w żadnej stacji radiowej to wierzę w internetowy sukces pocztą pantoflową.

Teledysk Justyny Steczkowskiej "Skłam" póki co jest dostępny tylko pod tym adresem, jak tylko pojawi się nowe, lepsze źródło podmienię link.

1 komentarz:

  1. Mega mega mega mega pozytywne zaskoczenie ! Nie wiem nawet co napisać.

    OdpowiedzUsuń