środa

..::Kelly Clarkson - "Let Me Down"::..

"Let Me Down" to przeciek z piątego albumu Kelly Clarkson - pierwszej zwyciężczyni amerykańskiej wersji Idola. Kto pamięta, kto lubi, kto czeka?
Zwrotki, dźwięki, rytmy mocno przypominają mi "E.T." Katy Perry czyż nie? Zapewne singlem numer jeden nie zostanie. Może to i lepiej. Kelly stać na więcej. Znacznie wiecej.

Kelly Clarkson - Let Me Down (New Single 2011)... przez Henrietta-Aime-Fumer_Tv

9 komentarzy:

 1. E.T. ??!! Chyba sobie żartujesz... Przy czym powinieneś wspomnieć, że Katy Perry również stać na więcej niż te całe E.T.
  Nie widzę w tym żadnego podobieństwa, owszem stać ją na więcej- ale czy singlem numer jeden nie będzie jeszcze się przekonamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do wyszukiwarki, po wpisaniu hasła E.T. wyświetli Ci się kilka postów z tym utworem w tym jeden z moja opinią.
  Co do utworu, jest już właściwie potwierdzone, że to singiel nie będzie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. aha, dobrze, w takim razie zwracam honor, aczkolwiek nadal się upieram, że nie jest podobny do E.T. ;) - chociaż w sumie to raczej kwestia gustu.

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W imieniu wszystkich fanów i zwolenników muzyki Kelly Clarkson żądam o usunięcie wpisu na temat nielegalnie opublikowanej piosenki "Let Me Down". Skoro sam uważasz, że to przeciek to nie publikuj tego na swoim blogu bo to karalne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tylko zamieszczam link do utworu.
  LINK w świetle prawa nie jest chroniony prawem autorskim.
  Swoją drogą szczytna akcja, tysiące innych stron i blogów również umieściło ten utwór.

  OdpowiedzUsuń
 6. Billboard, prestiżowy magazyn również to zrobił:
  http://www.billboard.com/news/new-kelly-clarkson-track-let-me-down-leaks-1005266912.story#/news/new-kelly-clarkson-track-let-me-down-leaks-1005266912.story

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie neguje faktu, że strony takie jak Billboard publikują wycieki. Ja jedynie proszę w imieniu fanów Kelly Clarkson, zwracających się do polskich stron internetowych o nie poszerzania takich informacji w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Napisz jeszcze proszę, na jakiej podstawie nadajesz sobie prawo do zabierania głosu w imieniu WSZYSTKICH fanów Kelly? Ja też jestem fanem Kelly. Drugi, a zwłaszcza 3 album to prawdziwe mistrzostwo. Nie zapominajmy jednak, że przecieki co raz częściej są utajnioną próbą sprawdzenia materiału.I coś takiego tutaj czuję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie nadaje sobie żadnych praw, ale myślę, że nie potrzebne jest poszerzanie takich informacji w sieci, zwłaszcza, że dużo stron o tym pisze. I to wszystko.
  Mimo wszystko, cieszę się, że jesteś również fanem Kelly Clarkson. Pozdrawiam i zapraszam na blog poświęcony właśnie jej.
  www.about-live-kelly.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń