wtorek

..::Nowy Teledysk Calvin Harris ft. Ne-Yo - "Let's Go"::..

KTO: Calvin Harris Ne-Yo
Calvin naprawdę nazywa się Adam Richard Wiles. DJ, producent, autor piosenek i tekstów. Na koncie ma dwa albumy studyjne.

CO:"Let's Go"
Trzeci singiel z trzeciego albumu. Jak pięknie. Płyta nie ma tytułu, przybliżonej daty premiery. Właściwie to takie wydawnictwo widmo, o którym się słyszy już od wielu miesięcy.

RECENZJA "Let's Go":
Byłem pewien, że po ogromnym sukcesie pierwszego singla "We Found Love" z ostatniego albumu "Talk That Talk" Rihanny Calvin spręży się i na fali tej popularności wyda album. Powiedzmy sobie szczerze. To, że jako solowy artysta ma na koncie numer 1 w Anglii i kilka Top3 nie znaczy, że cały świat rzuci się na jego album zaraz po premierze.
Sukces osiągnięty z Rihanną z pewnością można było dobrze spożytkować z myślą o jeszcze większej karierze międzynarodowej. Albumu jak nie było, tak nie ma. Z drugiej strony, może Calvin naprawdę chce jak to mówi stworzyć potężne, taneczne dzieło i jakość przekłada nad tanimi chwytami?
Gdybym miał opisać nową piosenkę Harrisa w najprostszy sposób powiedziałbym, że to przyrodnia siostra lub brat "We Found Love". Struktura kompozycji właściwie identyczna. Klawiszowy motyw powtarzający się przez cały utwór i kilka wokalnych obok zwrotek wstawek w postaci jednej z większych gwiazd r'n'b ostatnich lat Ne-Yo.

WERDYKT: Nie chwyta tak mocno jak "We Found Love" i teraz zacząłem się zastanawiać dlaczego? Brak Rihanny, czy zwyczajnie słabsza kompozycja?
4 komentarze:

 1. Looren - Euphoria

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja Empire stand of mind zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. coś blog zamarł widzę :D a tyle teraz nowości wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nuda, nic się nie dzieje.

  OdpowiedzUsuń