środa

..::Evanescence - "What You Want" Video::..

KTO: Evanescence
CO: "What You Want"
Pierwszy singiel z albumu "Evanescence".
RECENZJA "What You Want" Video:
Zgodnie z moimi oczekiwaniami "What You Want" nie wstrząsnęło listami przebojów na świecie. Obecnie teledyski nie grają tak wielkiej roli jak kiedyś, jednak nadal po ich premierach można zaobserwować wzrost sprzedaży danych utworów. Czy z "What You Want" będzie podobnie? Klip łączy ze sobą elementy najpopularniejszych teledysków z ery, kiedy Evanescence rządziło na świecie. Mamy więc publikę rodem z "Going Under"czy spadanie z "Bring Me To Life". Jest jednak coś nowego. Członkowie wracają do morza :) .
WERDYKT: Tyłka nie urywa. Czekam na zabójczą balladę.

6 komentarzy:

 1. posłuchaj "Lost In Paradise" z nowego albumu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałem, że album wyciekł ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście najczęściej powtarzają się opinie, że album łatwo nie wchodzi. jestem więc dobrej myśli, bo takie albumy są najciekawsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja postanowiłem przesłuchać (chociaż jakość rzeczywiście nie powala) i zgadzam się z opinią, że album jest dosyć "ciężki". Sukcesu komercyjnego nie wróżę, ale z pewnością fani mocnych dźwięków nie zawiodą się. Ja póki co zachwycam się wcześniej wspomnianym "Lost In Paradise". Świetna ballada, jeszcze raz polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. W świecie anorektycznych panienek z cienkim głosikiem Evanescence jest jak najbardziej OK ! Album zapowiada się mocno i melodyjnie.Dla mnie SUPER !

  OdpowiedzUsuń
 5. Amy nigdy wokalem nie miażdżyła podobnie jak te anorektyczki, ale co do reszty się zgadzam. Źle nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Singiel jest w porządku.Słyszałem kilka kolejnych utworów z nowej płyty-"Made of Stone" i "The Other Side".Bardzo przebojowo-świetna energia.Muzycy mają talent do tworzenia fajnych melodycznych utworów.

  OdpowiedzUsuń