czwartek

..::Within Temptation - "Shot In The Dark" Video::..

KTO: Within Temptation
Trzeba ich właściwie przedstawiać? Dajcie znać jak coś.
CO: "Shot In The Dark"
Trzeci singiel z albumu "The Unforgiving".
RECENZJA "Shot In The Dark":
Album "The Unforgiving" był wielkim zaskoczeniem dla fanów muzyki Within Temptation. Poprzedni singiel "Sinead" pokazał, że grupa świetnie czuje się w nowej komercyjnej, dancowej stylistyce. Na szczęście na albumie znalazły się utwory, które w całej tej otoczce komiksów, filmów towarzyszących promocji albumu, broniły się muzycznie. "Shot In The Dark" nie jest utworem najlepszym, najmocniejszym, ale z pewnością wychodzi trochę przed szereg. Szkoda, że w natłoku drogiej promocji zabrakło pieniędzy na porządny teledysk.

4 komentarze:

 1. Niezły utwór całkiem, ale teledysk bida. Coś ostatnio im nie wychodzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem okazję wysłuchać całej płyty. Mimo wcześniejszego braku zainteresowania tym zespołem z mojej strony, muszę przyznać, że jest czego posłuchać. Uważam również, że ta stylistyka jest lepsza od poprzedniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. WT właściwie na każdym albumie grają inaczej, więc o której stylistyce piszesz. Tej z "The Heart Of Everything" czy jeszcze wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam WT, ale ich ostatnia płyta jest w moim odczuciu słaba. Chociaż zawsze ich podziwiałam za to, że lubią eksperymentować.

  OdpowiedzUsuń