niedziela

..::Nowy Teledysk Mylène Farmer - "A l'Ombre"::..

KTO: Mylène Farmer

CO: "A l'Ombre"
Singiel promujący najnowszy album Mylene "Monkey Me".

Swego czasu pewna belgijska wokalistka, niejaka Kate Ryan mocno może nie tyle wzorowała się na Mylene co garściami czerpała z jej twórczości i największych hitów.
Wychodzi na to, że obecnie Kate Ryan zaginęła gdzieś ze swoją twórczością, zresztą kto miałby ochotę na słuchania mocno przeciętnego, a czasem "asłuchalnego" materiału...
tym czasem legenda francuskiej muzyki na swoim najnowszym singlu czerpie z twórczości... Kate Ryan. Ok, wszystko brzmi porządniej, z nieporównywalnie lepszym wokalem i znacznie mocniejszą melodią, jednak podkład w moim odczuciu odejmuje utworowi kilka punktów.

3 komentarze:

 1. Wydaje mi się, że albo autor jest niedorozwinięty albo po p rostu głupi i nieświadomy. Cóż są ludzie którzy słuchaja Kate, i uwierz mi nie jest ich mało. To że ty nie lubisz takiej oto muzyki to nie znaczy że mozesz generalizować. Artykuł jest żałosny w całej okozałości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate nigdy nie miała nic do Mylene, obie żyją w zgodzie. Gdyby tak nie było, Mylene nie zgadzała by się na coverowanie. Co w tym złego. Artykuł kipi nienawiścią. Osobiście słucham Kate, i oburza mnie ten artykuł.

  Jedynka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiscie, autor uwziął się na Kate Ryan. To chyba nie dozwolone w tym 'zawodzie'.

  OdpowiedzUsuń