poniedziałek

..::Wesołych Świąt - Świąteczne Piosenki::..

Wesołych Świąt Fani muzyki!!! 

W Nowym Roku masę świetnych, poruszających dźwięków, poszerzenia horyzontów muzycznych i genialnych debiutantów, którzy Was chwycą świeżością za serce!


Jak co roku stacje radiowe będą nas katować klasykami popowymi:

Mariah Carey - "All I Want For Christmas Is You"

Jeśli słyszysz w radiu "All I Want For Christmas Is You" to wiedz, że święta są blisko. Świetnie skrojony popowy kawałek z dzwoneczkami, śniegiem w klipie i całą świąteczną otoczką. Anglicy bawią się przy tym w klubach.


Wham! - "Last Christmas"

Podobnym klasykiem stał się utwór grupy Wham! - "Last Christmas", który powraca na listy przebojów, w grudniowym okresie, jak bumerang nie raz wyprzedzając największe ówczesne hity.


Utworów o świętach na święta powstały tysięcy. Co raz częściej możemy usłyszeć "nowe-stare" propozycje od wielkich gwiazd tego świata. Nie jest to jednak z pewnością częstotliwość na poziomie dwóch wyżej wspomnianych. Być może niebawem poniższe piosenki na stałe wpiszą się w świąteczny muzyczny krajobraz stacji radiowych.

Melanie Thornton - "Wonderful Dream (Holidays Are Coming)"
Propozycja zmarłej w tragicznych okolicznościach, niesamowicie popularnej w latach '90 wokalistki La Bouche. Utwór był wykorzystany w reklamie Coca - Coli.


Britney Spears - "My Only Wish This Year"
Często nazywana księżniczką popu, Britney Spears, również ma w swej bogatej ofercie utworów piosenkę przygotowaną specjalnie na święta. "My Only Wish This Year" nigdy nie doczekało się żadnego oficjalnego komercyjnego wydania, jednak co raz częściej stacje radiowe odtwarzają ten utwór w świątecznym okresie.


Destiny's Child - "8 Days Of Christmas"
Ostatnim utworem jaki chciałbym Wam przypomnieć i który być może stanie się kiedyś obowiązkową bożonarodzeniową propozycją jest nagranie zespołu Destiny's Child. Piosenka znalazła się na świątecznym albumie grupy o tym samym tytule.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz