poniedziałek

..::The Cranberries - "Show Me The Way" ::..

KTO: Tha Cranberries
CO: "Show Me The Way"
Jedno z 15 nowych nagrań, które zostaną wydane podczas ery powrotnego albumu "Roses" grupy The Cranberries. Premiera została zaplanowana na 14.02.2012.
RECENZJA "Show Me The Way" :
The Cranberries wracają po kilku latach przerwy. Czy ktoś jeszcze wierzył w taki obrót sprawy, kiedy Doloroes, główna dowodząca grupy, wydawała swoje solowe albumy? Załoga odpoczęła od siebie i nagrała nowy materiał. Podczas kiedy wielu artystów próbuje nieudolnie wpisać się w obowiązujące trendy muzyczne, zespół postawił na starą, świetnie znaną jakość. Słuchając "Show Me The Way" można odnieść wrażenie, że znowu jest końcówka lat '90 a The Cranberries wydają następny album. Prezentowany poniżej utwór to singiel promo, do pobrania za darmo w sieci. Oficjalny pierwszy singiel wciąż czeka na premierę. Nie mogę się doczekać.
WERDYKT: Stare, dobre The Cranberries.

5 komentarzy:

 1. Jak na Cranberries to jest kiepskie. Nie czuć tu wcale ducha zespołu a jedynie solową Dolores z jej obu średnich płyt. Spodziewałem się dużo więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tego ducha czuję. Pewnie dlatego, że solowa Dolores chociaż bez reszty grupy była dla mnie naturalną kontynuacją twórczości TC.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam The Cranberries ale muszę przyznać, że kiedy Dolores wydawała swoje solowe płyty to brakowało mi całego zespołu, a i solowe kawałki wokalistki nie były już tak dobre. Słysząc "Show me the way" myslałam że to jakiś nieodkryty do tej pory stary kawałek. Jak się dowiedziałam że wracają to myślałam że się popłaczę ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że wiele osób miało podobne odczucia. Teraz pozostaje nam tylko czekać na pierwszy oficjalny singiel, a 14 lutego album. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zamiast show me the way mogli udostępnic Schizophrenic Playboy w calosci bo to jest jedyna dobra piosenka na ten album ktora jest autorstwa Noela Hogana.
  tomorrow fire&soul i show me the way to piosenki w stylu pop a Schizophrenic Playboy to rock i wgl Roses nie wrozy niczego dobrego bo przydalo by sie wiecej rockowych piosenek sama dolores powiedziala ze to jest album z jedna rockowa piosenka

  OdpowiedzUsuń