sobota

Nowy Layout

Prace nad zmianą layoutu właściwie dobiegły końca, dlatego niebawem pojawi się garść gorących nowości. Ulec zmianie może jeszcze baner i to nieznacznie. ReFresz - Słuchaj Świeżej Muzyki odsłona .3.0 .

 W niedługim czasie opublikuję dwa nowe działy. Jeszcze więcej świeżej muzyki dla Was! Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.

 * Dwa nowe działy:
 Pierwszy z nich będzie zawierał krótkie opisy, teledyski, promo oraz inne materiały debiutantów na rynku muzycznym, które w moim odczuciu będą warte poznania . Czasem trafią też tutaj artyści, którzy tworzą dłużej jednak nie są jeszcze mocniej rozpoznawalni i wciąż czekają na przełom w swojej karierze. Odkryjemy nowe muzyczne horyzonty i dźwiękowe przestrzenie. Nowe Horyzonty

 Drugi dział póki co zostanie tajemnicą. Jeśli ktoś lubi nutki nostalgii powinien czekać z niecierpliwością.


 * Na blogu pojawił się TOP5 tygodnia prezentujący najczęściej czytane posty w ostatnich siedmiu dniach. Musiałem zostawić jednak dla siebie chociaż jedną przyjemną część , dlatego nadal będzie pojawiał się TOP5 miesiąca. Zmieniają się jednak zasady jego układania.

Od teraz w TOP5 miesiąca będą tylko utwory z ostatnich 30-31 dni. Do ogólnej liczby wyświetleń dodawane będą również oceny oraz punkty za komentarze. Kto wzbudza największe emocje i jest najczęściej słuchany,obgadywany i oceniany? Z początkiem każdego miesiąca będziecie informowani o tych faktach.

1 komentarz: