poniedziałek

..::Ala Janosz - "I Woke Up So Happy"::..

KTO: Ala Janosz
CO: "I Woke Up So Happy"
Drugi po "Jest Jak Jest" singiel z albumu "Vintage". Premiera albumu została przesunięta na późną jesień, cały materiał wzbogaci jednak płyta DVD, na której będzie można obejrzeć filmy z powstawania płyty.
RECENZJA "I Woke Up So Happy"
To, że Ala ma kawał głosu i potrafi śpiewać wiec każdy słuchacz i nie zmienia tego nawet fakt śpiewania słynnego utworu o "Jajecznicy" (który swoją drogą nie był autorstwa Ali. Przecież). Z samą muzyką już jest jednak inaczej, bo dobry wokal nie generuje porządnych płyt. Do oceny całości będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jednak dwa pierwsze utwory zaprezentowane przez Alę robią pozytywne wrażenie. "I Woke Up So Happy" to kolejny utwór z pozornie pozytywnym przesłaniem prezentujący nowe, znacznie mniej popowe oblicze Ali. Porządny wokal, porządna rythm'n'bluesowa muzyka.
WERDYKT: "Hejterzy" out!


W natłoku zajęć, nowości zapomniałem zaprezentować teledysk do pierwszego singla "Jest Jak Jest". Pomysł ciekawy, fajny montaż. Po drugiej zwrotce idea się nudzi i dochodzę do wniosku, że klip wypadły lepiej gdyby jednak od czasu czasu wrzucić do niego Alę. Mimo wszystko jest jak jest i jest fajnie.

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zaskoczona pozytywnie. Mam nadzieję, że cała płyta będzie tak samo dobra muzycznie jak single. Choć nie mogę się oprzeć wrażeniu, że gdzieś już to słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Album niebawem, więc wszystko się okaże. Utwory nie brzmią mega oryginalnie, na pewno przełomu jak w przypadku "Grandy" Brodki nie będzie, ale jest na dobrej drodze. Bardzo dobrej i byle tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ala od razu została postawiona na skreślonej pozycji. Tymi piosenkami może nie udowodniła niczego wielkiego, ale pokazała, że jest czegoś warta.

  OdpowiedzUsuń