wtorek

..::Beyonce - "Love On Top" Video::..

KTO: Beyonce
CO: "Love On Top" Video
Piąty teledysk z albumu "4"
RECENZJA "Love On Top" :
Ciąża nie przeszkadza Beyonce w kręceniu nowych klipów z częstotliwością jeden na miesiąc, a czasem częściej.
Ciężko uwierzyć, że album "4" wydany pod koniec czerwca tego roku doczekał się właśnie piątego teledysku!! Jak więc prezentuje się ostatni klip "Bonczi"? Nakłady finansowe na obraz, jak w przypadku już 80% klipów tej ery, były niewielkie. Jest to zależność jednak odwrotnie proporcjonalna to nakładów pracy. Lekko ponad 3 minuty, kilka strojów i cały czas układ choreograficzny. Utwór jak i teledysk nawiązują do lat '80, a Beyonce taka stylistyka wyjątkowo pasuje. Będzie tak jak z poprzednimi promotorami. Jest co oglądać, można nawet czerpać z tego przyjemność. Ze słuchaniem gorzej, bo hitem taki utwór z pewnością się nie stanie.
WERDYKT: Dobry teledysk, przeciętny utwór. Piękna Beyonce, jak zawsze.

5 komentarzy:

 1. ciekawe jak ukryli ciąże. Chyba, ze teledysk powstał dużo wcześniej. Mnie się bardzo podoba piosenka i uważam ją za jedną z lepszych na płycie. Melodyjna, w sam raz na szara jesień. Może dlatego ją lubię, że nie nawiązuje do obecnego stylu muzycznego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenka bardzo fajna, jednak nie należy do moich faworytów z "4". Czekam aż Bey wyda jako singiel jedną z "moich" piosenek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Która jest jedną z Twoich faworytów? Beyonce wydała dotychczas 5 klipów, w amerykańskich stacjach radiowych zaczyna hulać duet z połówką duetu Outkast, kawałek "Party". To już połowa "4".

  OdpowiedzUsuń
 4. No i żadna z tej połowy nie jest według mnie jedną z najlepszych. Właśnie druga połowa piosenek moim zdaniem jest dobra. Ale to moje zdanie. Myślę, że na następny singiel mogło by się nadać "Rather die young" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry wybór, choć zastanawiam się ile jeszcze singli Beyonce jest w stanie wykrzesać z tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń