piątek

..::Lady Gaga - "Marry The Night" Video::..

KTO: Lady Gaga
CO: "Marry The Night"
5 już singiel z albumu "Born This Way". Zważywszy na fakt, że wydawnictwo miało premierę w maju trochę sporo.
RECENZJA "Marry The Night"
Ostatnie wyniki sprzedaży Lady Gagi wskazują, że zainteresowanie jej osobą spadło równie bardzo jak i jej muzyką. "You And I" na standardy Gagowe stało się więc kolejnym po "Judas" lekkim komercyjnym niewypałem, a przecież najbardziej znana Lady zapowiadała album pełen bomb. Już śpieszę z wyjaśnieniami. Te bomby faktycznie są. Może nie tak mocne, z ogromnym polem rażenia jak było to w przypadku singli z pierwszego albumu jednak powstały, znajdują się na "Born This Way"!! Największym problemem jest teraz fakt, że Gaga ich nie wydawała na singlach. Powodu nie znam, ale cieszę, że w końcu się coś zmienia. "Marry The Night" to jeden z bardziej oczywistych singlowych wyborów. I pierwszy z którym osobiście się zgadzam. Mocny utwór, którego największym problemem jest to, że został wydany po tak przeciętnych kawałkach. Ciężko będzie zdobyć szczyty, jak przy singlu "Born This Way", ale wszystko ponad osiągi "You And I" czy "Judas" będę traktować jako wielki sukces.
Klip który miał swoją premierę wczoraj to już niestety inna bajka. Ponad 13 minutowy film to autobiograficzna opowieść Gagi, która zaciekawi przede wszystkim fanów, a może tylko fanatyków? Z intrygującej dziwaczki Gaga przemienia się w bliżej nieokreśloną istotę, którą co raz trudniej podziwiać. Teledysk do "Marry The Night" ma momenty. Momenty świetne, bardzo fajne ujęcia całość jednak prezentuje się co najwyżej przeciętnie. Kto ma ochotę oglądać szpital psychiatryczny,  słuchać niezrozumiałych zdań które w założeniu ( i tylko w założeniu) mają przedstawiać jakieś głębokie wartości?Promocja 5 singla stała na poziomie wyższym niż niejedna akcja promująca pierwszy singiel wielu innych gwiazd. Dziesiątki występów i...  Nadal po za top 20 w USA. Od dłuższego czasu Lady Gaga błądzi, ludzie to widzą, pytanie:. Kiedy wróci na właściwą drogę?
WERDYKT: Muzycznie - dobry kierunek. Wizualnie strasznie pseudo mroczno i brudno. Pseudo.


4 komentarze:

 1. To już się robi straszne i żałosne powoli. Co nie zmienia faktu, że piosenka jest jak najbardziej super ! Ale widać, że Gaga nie ma już na siebie po prostu pomysłu i wszystko co robi jest przerośnięte.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gaga z kazdym nowym teledyskiem wydaje sie jakas slabsza, bez polotu, bez pomyslu. Tzn pomysly sa, ale slabe, nie przykuwaja uwagi, chcialyby, ale nie szokuja. Ta era wlasciwie jest dla mnie skonczona, ciekawe co bedzie na 3 albumie.

  OdpowiedzUsuń
 3. GENIALNA PIOSENKA, GENIALNE WIDEO!!!! GAGA KRÓLOWA!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze wideo Gagi, które podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń