wtorek

..::Within Temptation - "Fire And Ice" Teledysk::..

KTO: Within Temptation
CO: "Fire And Ice"
Czwarty singiel z koncept albumu "The Unforgiving".
RECENZJA "Fire And Ice" :
Czwarty singiel z albumu "The Unforgiving" to utwór będący zarazem brzmieniowo najbliższy poprzednim dokonaniom zespołu. Miejscami nawet mam wrażenie, jakby część linii melodycznej pochodziła z którego z utworów znajdujących się na "Mother Earth".
"Fire And Ice" jest więc typową, Withinową balladą, z delikatnym wokalem Sharon, mocnym, wpadającym w ucho refrenem i potężną instrumentalnie końcówką. Nic więcej, nic mniej. Poprawnie, ale bez fajerwerków. Teledysk się oczywiście... nie broni. Na jego powstanie złożyły się zapisy video z występów live oraz fragmenty filmików, puszczanych na koncertach w trakcie wykonywania "Fire And Ice".  Ja osobiście wybrałbym utwór "Lost", gdyby była w ogóle taka potrzeba ponieważ cztery single z albumu zespołu grającego w tych muzycznych klimatach wydają się trochę na wyrost. Lepsze jeden lub dwa porządne teledyski nawet dla słabych singli niż 4 słabe klipy dla przeciętnych utworów (ewentualnie 3 przeciętnych i jednego w miarę dobrego).
WERDYKT: Piosenka w porządku, klip jak poprzednio. Słabizna.


4 komentarze:

  1. I tak ich kocham ! :) Teledysk był by dobry, bez tych wstawek z koncertów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mimo wszystko wolałbym dostać chociażby dwa klipy, ale na poziomie tych z poprzednich dwóch albumów. Dobrze, że piosenka wypada znacznie lepiej.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli koniecznie chcieli wydać balladę, mogła to byc piosenka Lost, która jest najlepszą balladą na płycie.

    OdpowiedzUsuń