czwartek

..::Lauri - "In The City" Teledysk::..

KTO: Lauri
Wokalista bardzo popularnej w Polsce grupy The Rasmus, kompozytor, autor tekstów.
CO: "In The City"
Drugi singiel z debiutu solowego Lauriego. Album "New World" został wydany w marcu 2011 roku i właściwie przeszedł bez większego echa w świecie. Od jakiegoś czasu polskie stacje muzyczne zaczęły prezentować jego solowe dokonania. Lauri na "New World" prezentuje zupełnie nowe popowo/elektroniczne oblicze.
RECENZJA "In The City":
Już któryś raz sukces w polskich rozgłośniach radiowych zmusza mnie do napisania postu na temat jakiegoś artysty. W tym przypadku jest to o tyle dziwne i zaskakujące, że The Rasmus swego czasu było często prezentowaną grupą w radiowym eterze, a jednak w marcu nikt nie słyszał o nowym albumie wokalisty tej grupy. Jak widać również solowe dokonania Lauriego wywierają na Polakach duże, pozytywne wrażenie, trzeba tylko dać im szansę zapoznania się z nimi. Po sporym sukcesie singla "Heavy" przyszedł czas na kolejny - "In The City". Teledysk do tego utworu miał swoją premierę w czerwcu. Nowa piosenka Lauriego to popowy kawałek o lekkim, elektronicznym zabarwieniu. W połączeniu z dość ciekawym wokalem i nostalgiczno-klimatyczną melodią wyjątkowo dobrze sprawdza się w roli singla.
WERDYKT: Najwięksi fani zespołu pewnie oczekiwali czegoś innego po swoim idolu. Ja uznaję zasadę: zespół to jedno, solo to drugie. Jeśli ktoś solo nagrywa to samo co w zespole powinien spadać na drzewo. Jest inaczej, wkręca się w głowę. Bardzo poprawny, czysty pop z prostą melodią wpadającą w ucho.Pierwszy singiel z albumu "New World".
Lauri - "Heavy"W listopadzie ukazał się 3 singiel "What Are You Waiting For".
Odnoszę dziwne wrażenie, że akurat ten utwór w RMF FM czy Zet nie zagości. A może się mylę. Dlaczego? Posłuchajcie!
Lauri - "What are You Waiting For"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz