czwartek

..::Sorry Boys - "Chance" Teledysk::..

KTO: Sorry Boys
Jedno z największych objawień ostatnich lat na polskiej scenie muzycznej z Izą Komoszyńską na wokalu. Kapituła Polskiej Akademii Muzycznej w Londynie jednogłośnie uznała zespół Sorry Boys Największą Nadzieją Polskiej Sceny Muzycznej w 2009 roku.
CO: "Chance"
Teledysk promujący debiutancki album "Hard Working Classes".
RECENZJA "Chance":
Świetne i Polskie. To pierwsze myśli jakie nasuwają się po obejrzeniu teledysku do utworu "Chance" grupy Sorry Boys. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć o Izie Komoszyńskiej i spółce to nastał kolejny, odpowiedni moment by to uczynić. Jak ich nie lubić? Jak ich nie słuchać? Magiczne, hipnotyzujące rockowe dźwięki, ubrane w niecodzienny wokal. "Chance" mogliście posłuchać chociażby w radiu Roxy już kilka miesięcy temu. Teledysk został zaprezentowany dopiero dzisiaj. Czemu? Nieważne! Warto było na niego tyle czekać. I już. Klip stanowi świetne uzupełnienie przekazu, który kieruje do słuchaczy grupa Sorry Boys. Całość tworzy spójny obraz twórczości jednej z najciekawszych nowinek muzycznych. Bogate brzmienie, ciekawe i bardzo chwytliwe melodie, którym jednak daleko do banału i kiczu.
WERDYKT: Oglądanie - must. Słuchanie - must. Zakupienie albumu - must!


4 komentarze:

 1. Nie tylko Roxy - szalał też długo na Esce Rock :) Jestem bardzo na tak.

  http://blog-goes-pop.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Stąd "chociażby". Najważniejsze, że jest klip i tak świetny utwór w końcu będzie mógł zawitać również do TV. Mam nadzieje, że to choć trochę im pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla zespołu! Podzielam uwagę refresz :)

  OdpowiedzUsuń