wtorek

..::Mary J Blige - "Mr. Wrong" Teledysk::..

KTO: Mary J Blige oraz Drake
CO: "Mr. Wrong"
Drugi singiel z albumu "My Life II: The Journey Continues (Act I)".
RECENZJA "Mr. Wrong" :
Tak! Mary J w końcu nagrała utwór który zwraca na siebie uwagę świetnym wokalem, bardzo delikatnym podkładem i Drakiem. Drake zdobył szczyty z Rihanną w utworze "What's My Name". Drugi singiel prezentuje się znacznie lepiej od poprzednika. Można powiedzieć, że to typowy wolny utwór r'n'b w klimacie chociażby "Motivation" Kelly Rowland. Tak jest w rzeczy samej. W natłoku  muzyki mocno tanecznej to jednak bardzo przyjemna odmiana. Nie wiem jak spodoba się Polskim słuchaczom. Odnoszę wrażenie, że sukces na miarę "Family Affair" nie zostanie powtórzony. A szkoda.
EDIT:
W nowym teledysku Mary J Blige prezentują się wyjątkowo wybornie. Bardzo przyjemny klip, z lekko oldschoolowym klimatem. Niestety cały potencjał kawałka został stracony w momencie wyrzucenia partii Drake'a z wersji klipowej. Nie napiszę, że to jakoś specjalnie negatywnie odbiło się na brzmieniu samego utworu, jednak niestety obecnie to Drake jest gorącym towarem w Stanach. Nie Mary J. Potężny błąd promocyjny.
WERDYKT: Dobry strzał!

4 komentarze:

  1. Nie podoba mi się. Mam wrażenie, że już coś takiego było. Niczym nie zaskakuje, nie wnosi nic nowego. Takich kawałków jest wiele. Nic tutaj nie zwraca na siebie uwagi. Teledysk na pewno nie pomaga. 3 minuty nudzenia się, żeby stwierdzić, że jest nieciekawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zaskakuje, nie wnosi zgoda. Stara, poczciwa Mary J. Trzeba jednak przyznać, że teraz podobnych dźwięków jak na lekarstwo. Jeśli miałbym wybrać kolejną łupanke Pitbulla, wolę takie coś przynajmniej na razie. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak... z tym się zgodzę, gdybym miał wybierać między nią a Pitbullem wybrałbym ją, jednak cały czas oczekuję, że czymś nas zaskoczy.

    OdpowiedzUsuń