wtorek

..::Swedish House Mafia vs. Knife Party - "Antidote" Teledysk::..

KTO: Swedish House Mafia oraz Knife Party
Swedish House Mafia to grupa 3 DJ-ów muzyki house: Axwell'aSteve'a Angello oraz Sebastiana Ingrosso. Znani między z ostatniego hitu "Save The World Tonight".
Knife Party to duet założony przez dwóch członków znanej grupy Pendulum.
CO: "Antidote"
Drugi singiel z nowego albumu grupy Swedish House Mafia. Data premiery płyty nie jest jeszcze znana, podobnie jak i jej tytuł.
RECENZJA "Antidote" :
3 Dj-ów + 2 członków grupy Pendulum razem. Taka współpraca zobowiązuje do stworzenia czegoś naprawdę porządnego. Jak panowie poradzili sobie z tym zadaniem? Nieźle. Mimo, że uszy mogą zwiędnąć co drugiemu słuchaczowi od natłoku przeszywających dźwięków to ja szczerze powiedziawszy spodziewałem się nieco lżejszej, wypolerowanej wersji ostatnich utworów grupy Pendulum. Sporo wokalu i raczej tradycyjnej kompozycji z przynajmniej jedną zwrotką i refrenem. Nic z tych rzeczy nie znajdziecie w nowej propozycji Swedish House Mafia, co nie oznacza, że utwór nikomu nie przypadnie do gustu. Najlepszym przykładem mogę być ja, który stroni od bezmyślnej dźwiękowej łupanki. Tutaj wszystko jakby na miejscu, miejscami zalatuje mi to nawet Prodigy, a to już komplement.  Do utworu powstał teledysk w dwóch wersjach: grzecznej i mniej grzecznej.
WERDYKT: Do posłuchania na kilka razy.

WERSJA DLA WSZYSTKICH:
WERSJA DLA DOROSŁYCH:
1 komentarz: