wtorek

..::Willow Smith feat. Nicki Minaj - "Fireball" Teledysk::..

KTO: Willow Smith i Nicki Minaj
Córka Willa Smitha i najpopularniejsza ostatnio raperko-wokalistko-tancerko-modelka Nicki.
CO: "Fireball"
Trzeci singiel po "Whip My Hair" oraz "21st Century Girl" z debiutanckiego albumu Willow. Wciąż czekamy na oficjalne wieści dotyczące premiery tego krążka.
RECENZJA "Fireball":
Willow ma właściwie wszystko czego potrzeba przyszłej gwieździe. Potrafi śpiewać, kiedy dorośnie z pewnością niejedna osoba zajmie się jej wyglądam, ma mocne "plecy" w postaci ojca. Niestety od premiery "Whip My Hair", które naprawdę zaskoczyło i spodobało się publice doradcy młodej Willow zaczęli podążać złą drogą. Przesunięcie premiery albumu, kolejne single zamiast zwiększyć zainteresowanie, zaczęły nudzić. Nic dziwnego, że do akcji wkracza Nicki Minaj. Czy uda jej się uratować projekt Smith? Nowa piosenka "Fireball" jest wyjątkowo wtórna, z bardzo słabym tekstem ( o czym innym może śpiewać dziecko?), a Nicki Minaj właściwie niewiele tutaj wnosi. Zastanawiam się czy Minaj jest już tak wielką gwiazdą, że sama Królowa Madonna bierze ją do nowego, w dodatku pierwszego, singla z nadchodzącego albumu czy to Madonna tak mocno przeżyła porażkę "Hard Candy", że zaczęła niżej mierzyć.
WERDYKT: Willow miała szansę na mega hicior, ale ją straciła. Bez lepszego materiału, będzie musiała odejść na kilka lat. Dojrzeć, dorosnąć i zacząć tworzyć coś swojego.


4 komentarze:

  1. Moim zdaniem dzieci nie powinny tak wcześnie zaczynać. Co ona może... wiadomo, że nie stworzy jakiegoś wielkiego hitu. Nie ma jeszcze pojęcia o życiu. Za kilka lat - owszem, teraz jeszcze nie czas. Szkoda że nie wydała płyty z kolędami, tak jak wielka zwyciężczyni Mam Talent -.- kariera na maxa...

    OdpowiedzUsuń
  2. Nicki tez nie lepsza. Ciekawe co tam z Madonna stworza.

    OdpowiedzUsuń
  3. To jest zajebiste:)

    OdpowiedzUsuń