wtorek

..::Tiesto feat. Anastacia - "What Can We Do (A Deeper Love)" Teledysk::..

KTO: Tiesto i Anastacia
Anstacia, Anastacia kiedyś wielka gwiazda. Wydała sporo hitów, które panowały w całej Europie m.in. "Outta Love", "Left Outside Alone", "Sick And Tired", "One Day In Your Life", "Boom" i jeszcze kilka innych. Tiesto w Polsce chyba nie musi być przedstawiany.
CO: "What Can We Do (Deeper Love)"
Utwór ma zostać wykorzystany w przyszłorocznej kampanii reklamowej Skody.
RECENZJA "What Can We Do (Deeper Love)" :
O Anastaci już chyba wszyscy zdążyli zapomnieć. No prawie wszyscy. Jak widać i słychać sławny DJ wciąż pamiętał o jej niesamowitych wokalnych możliwościach, zapraszając "najczarniejszy głos wśród białych" do współpracy. Nowa piosenka Tiesto "What Can We Do (Deeper Love)" będzie muzycznym tłem dla reklam Skody w przyszłym roku i stanowi ciekawy powrót Anastaci na muzyczny rynek. Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie,ale wokal w utworze "What Can We Do (Deeper Love)" sprawia, że singiel brzmi  w zwrotkach i refrenach jak rodem z lat '90 ? Klimaty La Bouche, Snap! Gdyby nie pewne"techno wstawki" byłbym przekonany, że to kawałek z poprzedniej dekady. Głos Anastaci to oczywiście największy atut "What Can We Do (Deeper Love)". Muzycznie w większości jest przeciętnie bądź słabo. Nagromadzenie elektronicznych dźwięków, powielanie patentów, znanych zabiegów mnie osobiście znudziło. Jak Waszym zdaniem taki utwór sprawdzi się w reklamie?
WERDYKT: Anastacia na plus (nagraj coś swojego w końcu kobieto!), Tiesto jak zazwyczaj. Przeciętnie.
3 komentarze:

  1. Całość nie wypada źle. Słuchając refrenu czułem pewien niedosyt. Czekałem na jakieś inne rozwiązanie, może jakieś większe rozwinięcie, a tak wszystko utrzymane w jednym tonie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Posłuchałam na youtube. Ta piosenka to jakaś kompletna katastrofa. Ta muzyka nie pasuje do jej stylu.

    OdpowiedzUsuń