środa

..::Nowa Piosenka Kelis - "Distance"::..

KTO: Kelis

CO: "Distance"
Pierwszy singiel z nadchodzącego, szóstego albumu Kelis. Utwór wyprodukował Skream, czyli 1/3 Magnetic ManWERDYKT / RECENZJA "Distance" Kelis:
Trochę zwlekałem z dodaniem tego przecieku, bo liczyłęm na jakąś porządniejszą jakościowo wersję. Doczekałem się!
Tanecznego romansu Kelis ciąg daaszy, ale w jakim wydaniu?
Poprzedni album "Fleshtone" był chyba największą komercyjną klapą spośród wszystkich wydawnictw Kelis, jednak jest to nadal jeden z moich ulubionych albumów dancowych ostatnich lat.
"Distance" daje nadzieje, że na kolejnym albumie będzie równie soczyście. Kelis nadal w doskonałej formie.
Nie jest to może instant hit, szału pewnie nie narobi, ale samej wokalistce już chyba przestało na tym zależeć i dobrze.

3 komentarze:

 1. A posłuchaj Refreszu i napisz co uważasz o remixie piosenki "Spectrum (Say My Name)" Florence + the Machine z Calvinem Harrisem. Właśnie w notowaniu w Wielkiej Brytanii wskoczy na 1 miejsce w niedzielę. Wg mnie chyba najlepszy remix roku, o ile nie jeden z najlepszych w ogóle. Dla mnie świetnie brzmi, zachowuje właśnie to co jest w piosenkach Florence, tą taką melancholię, "starość", dostojność, z bitem w stylu Harrisa. Dla mnie mega :) Polecam :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieki za info. :)
  Nie wiem czemu to przeoczyłem, tym bardziej jak ma zaraz na szczycie listy UK wylądować.
  Wieczorem nadrobię.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja już dawno tego słucham i w porównaniu do oryginału to Calvin Harris tchnął energię w ten utwór , zwłaszcza gdy Florence wydziera się 'say my name' aż ciary przechodzą gdzie w oryginale po postu mnie to irytowało

  OdpowiedzUsuń