piątek

..::Nowy Teledysk Ellie Goulding ft. Tinie Tempah - "Hanging On"::..

KTO: Ellie Goulding ft. Tinie Tempah

CO: "Hanging On"
Pierwszy singiel z drugiego albumu Ellie albo tzw. buzz singiel. Jeszcze nie wiadomo. Cover utworu Active Child.

Okładka singla "Hanging On":WERDYKT / RECENZJA "Hanging On" Ellie Goulding ft. Tinie Tempah :
Wow. Just Wow. Moja reakcja przez pierwsze sekundy.
To intro, zwrotki, refren. Nowa piosenka Ellie Goulding to prawdziwa bomba muzyczna. Stanowcze nie dla tanecznego chłamu. Zalatuje Skrilexem, to prawda, ale się broni. Mocno. Dobrze.
Oryginał jest świetny, a cover Ellie doskonale nadaje mu trochę bliższej większości słuchaczy delikatnej popowej barwy. Całość robi niesamowite wrażenie. Jest magiczny nastrój , nostalgiczne brzmienie.
Wokal Ellie króluje. Tinie trochę psuje ogólny odbiór, ale czytając opinie widzę, że ma tylu zwolenników co przeciwników więc najwyraźniej ja nie jestem w stanie dostrzec pozytywu w tym oderwanym od całości rapie.
Mam nadzieję, że kawałek zrobi trochę szumu i przy okazji zwróci uwagę na Active Child.
2 komentarze:

  1. Wielki plus za docenienie muzyki wykonawcy, który nagrał płytę nr 19 w moim zeszłorocznym rankingu. Fakt, że gdyby ranking powstawał dzisiaj wylądowałaby na miejscach w przedziale 21-23, jednak i tak z chillwave'u były tylko Washed Out i Neon Indian. Mam nadzieję, że teraz wzbudzi większe zainteresowanie, bo Pat Grossi to bardzo utalentowany facet. Ten pastisz r'n'b jest świetny! http://www.youtube.com/watch?v=aO3COzIGr1U

    OdpowiedzUsuń
  2. Nienawidzę coverów, ale ten jeszcze namiesza w mojej codziennej playliście :)

    OdpowiedzUsuń