sobota

..::Nowy Teledysk Last Blush - "Blindness"::..

KTO: Last Blush

Z profilu na facebooku:
Last Blush, uczestnicy ubiegłorocznej edycji Selector Festival oraz ArtPop Festival to polski duet tworzący szerokopojętą muzykę elektroniczną inspirowaną przede wszystkim najświeższymi dokonaniami z tego gatunku. W skład zespołu wchodzą Dorota Morawska (wokal, kompozycja) oraz Adam Nowak (kompozycja, produkcja). Ich wcześniejsze doświadczenia związane m.in. z udziałem w zespołach rockowych spowodowały, że repertuar Last Blush obejmuje zarówno masywne utwory, pełne agresywnych syntezatorów, jak również bardziej spokojne i nastrojowe kompozycje nawiązujące do trip-hopu i downtempo. Można ich posłuchać na portalu soundcloud.com/lastblush, a wszelkie aktualności i informacje koncertowe ukazują się na profilu facebook.com/lastblush.


CO: "Blindness"

WERDYKT:
Taka oto kolejna ciekawostka i nowinka z polskiego podwórka.
Nie liczcie na to, że zaraz wszędzie będziecie słyszeć Last Blush, bo w podobnych klimatach Pati Yang próbuje się przebić już ładnych parę lat.
Z drugiej strony wystarczy dołożyć trochę więcej rockowego brzmienia jak w przypadku na przykład Sorry Boys i sukces wydaje się mocniejszy. A może tylko mi się tak wydaje.
Czemu piszę akurat o nich?
Last Blush to dla mnie taka wypadkowa przynajmniej części twórczości Pati Yang czy to solo czy chociażby we Flykkiller oraz Sorry Boys właśnie. I to jest atut i czegoś takiego chce się słuchać.1 komentarz:

  1. Kawałek nie w moim stylu :P // Zapraszam na nn [Złoty-Gramofon]

    OdpowiedzUsuń