wtorek

..::Robin Thicke - "Love After War" Video::..

KTO: Robin Thicke
Tak naprawdę nazywa się Robin Charles Thicke, a znany jest również jako Thicke. Robin pochodzi z Ameryki, a jak!, jest wokalistą R'n'B, soul, kompozytorem, producentem, autorem tekstów oraz aktorem.
CO: "Love After War"
Pierwszy , tytułowy singiel z najnowszego piątego już albumu Robina.
RECENZJA "Love After War":
Teledysk do najnowszego singla Robina wyreżyserował Hype Williams i trzeba przyznać, że to bardzo udane video. Różne odsłony Thicke oraz modelki grającej jego teledyskową partnerkę świetnie oddają klimat utworu. Nowa piosenka "Love After War" to kolejna, spokojna odsłona wokalisty idealnie wprowadzająca do albumu. Niestety szału na listach nie ma i raczej nie należy się go spodziewać. Teledysk powstał, więc musiał zostać wydany.
WERDYKT: Niewykorzystany potencjał.Podobno został już wybrany następca "Love After War". Tym razem padło na utwór "Pretty Little Heart". Robina wspiera tutaj wszechobecny Lil Wayne. Muzycznie nadal ten sam styl, niekoniecznie bardziej mainstreamowy, jednak sama obecność Wayne'a może wiele zdziałać.


2 komentarze:

  1. Nuda... nie chce się nawet słuchać dalej po niecałej minucie :/ a 2 piosenka jakaś taka słaba...

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jest takie zle. Może to nie jest obecnie królujące pseudotechno ale przecież nie tylko taka muzyka się może wszystkim podobac :/ Dla mnie ok. I wokalista przystojny. xD

    OdpowiedzUsuń