środa

..::Alicja Janosz - "I Woke Up So Happy" Video::..

KTO: Alicja Janosz
CO: "I Woke Up So Happy"
Drugi po "Jest Jak Jest" singiel z albumu "Vintage". Premiera wydawnictwa została przesunięta na późną jesień, cały materiał wzbogaci jednak płyta DVD, na której będzie można obejrzeć filmy z powstawania płyty.
RECENZJA "I Woke Up So Happy"
To, że Ala ma kawał głosu i potrafi śpiewać wie każdy słuchacz i nie zmienia tego nawet fakt wykonania kiedyś słynnego utworu o "Jajecznicy" (który swoją drogą nie był autorstwa Ali. Przecież). Z samą muzyką już jest jednak inaczej, bo dobry wokal nie generuje porządnych płyt. Do oceny całości będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jednak dwa pierwsze utwory zaprezentowane przez Alę robią pozytywne wrażenie. "I Woke Up So Happy" to kolejny utwór z pozornie pozytywnym przesłaniem prezentujący nowe, znacznie mniej popowe oblicze Ali. Porządny wokal, porządna rythm'n'bluesowa muzyka. Teledysk zręcznie podejmuje właściwy temat. Kilka ciekawych ujęć, bardzo przyzwoity montaż. Alicja wydoroślała nie tylko muzycznie. W końcu wygląda na pewną siebie kobietę, która wie czego chce od życia.
WERDYKT: "Hejterzy" out!


6 komentarzy:

 1. swietny kawałek, macie tekst? Muzyka jak najbardziej dobra i pozytywna. Ciekawe czy beda ja grac w radiu.

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda staro. najpierw wyglądała jak dziewczyna a teraz jak stara baba. nie podoba mi sie ,chociaz pomysly ma fajne,to psuje je dziwnymi minami i ich wizja.np.w jest jak jest patelnia,ktora udowodnila poziom wokalistki dla wsi, a teraz dzem... jesli to mialo byc zabawne to wyszlo to zenujace

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie ocena muzyki? Przecież to jest najważniejsze, a nie czy wygląda staro. Moim zdaniem wygląda dojrzale, chociaż jej twarz sama w sobie nadal jest bardzo dziecinna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda staro? Jak ją zobaczyłam to pomyślałam, że nadal wygląda jak dziewczynka. Chociaż mnie przypomina blond wersje Cichopek. Świetna piosenka, świetnie wygląda, świetny teledysk, świetnie śpiewa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muzyka bardzo mi się podoba. Janosz wyrobiła sobie niezły styl, muzyczny i wizualny. Jednakże, nie wiem czy to kwestia moich głośników, nagrania czy po prostu ona strasznie krzyczy. Nie mogłabym sobie tego słuchać przez dłuższy czas. No ale sprawdzę jeszcze w empiku :P B.

  OdpowiedzUsuń