wtorek

..::Nowa Piosenka Bracia feat. Edyta Bartosiewicz - "Nad Przepaścią"::..

KTO: Bracia oraz Edyta Bartosiewicz

CO: "Nad Przepaścią"
Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu grupy Bracia.
Autorka tekstu jest Edyta Bartosiewicz.

WERDYKT / RECENZJA "Nad Przepaścią" Bracia feat. Edyta Bartosiewicz:
20 sekund. 10% .
Tyle wynosi wkład wokalny Edyty Bartosiewicz w najnowszy utwór zespołu Bracia.
Podczas zapowiedzi tego kawałka, a była to premiera, prezenter radiowy zapowiedział powrót Edyty Bartosiewicz.
Słucham, słucham, nie sam zresztą. Gdzie ta Edyta? Jest szara myszka. W ostatnich 30 sekundach pojawia się i zaraz znika. 
Jak słychać, jest to powrót na podobnym poziomie jak występ na Orange Warsaw Festiwal, potem singiel do Kubusia Puchatka.
Z drugiej strony tak niewielki udział zwrócił uwagę na potencjał, który jest w tym kawałku.
Jak dla mnie refren z Edytą brzmi nieporównywalnie lepiej, bardziej przekonywująco niż z udziałem samego Cugowskiego. Mocniej chwyta i jest bardziej melodyjny. Kawałek idealny dla Edyty. Solo.
4 komentarze:

 1. A ja ciagle uwazam ze Piotrek Cugowski ma jeden z najlepszych glosow w Polsce...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też jego wokal się podoba, ale wolę go w minimalnie innych klimatach. Tutaj Edyta brzmi mi lepiej jednak w takim "Szara Twarz" albo "Nie Bój Się" jakoś nie słyszę nikogo innego. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem fanem twórczości Edyty, ale dla mnie ona już sobie jaja robi. Piosenka jest ok, ale nie o to chodzi. Od ilu to już lat Edyta nagrywa płytę? Ile razy miała być już jej premiera? A zamiast tego mamy jakąś średnią piosenkę do Kubusia Puchatka, fajny, chociaż tylko jeden koncert i piosenkę z Braćmi, w której jej praktycznie nie ma. A wcześniej? Też nic ciekawego. Duet z Krawczykiem, teksty dla Górniak. A gdzie jest Edyta? Gdzie jest jej nowa płyta? Ja już tyle czekałem i zasadniczo nie zadowoli mnie jedna piosenka jej autorstwa. Edyto WRACAJ! Dużo osób czeka na ciebie. Jak tak dalej będzie to jak Edyta będzie chciała wydać płytę to już nie będzie komu jej słuchać. Edyto WRACAJ! Brakuje dobrej polskiej muzyki na poziomie. Gdzie jesteś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie ten kawałek jest jednym z 6 powerplayów w RMF FM. A płyty jak nie było, tak nie ma ;-]

  OdpowiedzUsuń