wtorek

..::Nowy Teledysk Bajm - "Góra Dół"::..

KTO: Bajm


CO: "Góra dół"
Drugi singiel promujący album "Blondynka".Utwór o tym samym tytule zadebiutował jesienią zeszłego roku i przeszedł bez echa.Co by o nim nie pisać ostatecznie zawsze dochodziło się do jednego wniosku. Był zwyczajnie słaby.
Album "Blondynka" trafi na półki sklepowe 21 marca.

Okładka albumu "Blondynka":


Tracklista albumu "Blondynka":
1. "Alabaster"
2. "Miłość przeszła obok"
3. "Twoja planeta"
4. "Blondynka"
5. "Kłamstwa i sekrety"
6. "Marbella"
7. "Piękne i podłe"
8. "Tobie, sobie, jej"
9. "Siódmy dzień tygodnia"
10. "Góra dół"
11. "Zostań dla mnie"


RECENZJA "Góra dół":
Po porażce (tak, chyba w przypadku grupy Bajm użycie tego słowa jest adekwatne do zaistniałej sytuacji) singla "Blondynka" Beata Kozidrak i spółka atakują stacje radiowe piosenką numer dwa "Góra dół".
Podobnie jak w przypadku poprzedniego singla mamy do czynienia z balladą, które zespołowi najczęściej wychodzą. Najczęściej, ale nie zawsze.
Nowa piosenka "Góra dół" porusza się po znanych w twórczości Bajmu terenach i nawet nie próbuje być przez chwilę utworem oryginalnym. Nie zaskakuje, nie zadziwia.
Prosta pop rockowa ballada z tak samo prostym tekstem, który znowu kilka razy wywołał skrzywienie na mojej twarzy. Odnoszę jednak wrażenie, że tym razem Bajmowi może udać się dotrzeć do słuchaczy. Refren  jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej wpada w ucho od "Blondynkowego".

WERDYKT: Znowu bez szału. Bajm w słabszej formie.


Edit:
Ileż to życia, pokładów emocji jest w polskich muzykach.
Najpierw Goya teraz Bajm.
Panowie grają jakby im się nie chciało, Beatka nadrabia. Lata rękami w "przestworzach". Góra miesza się z dołem, obraz wiruje tak że aż się robi niedobrze (rada dla Mroza, nie wykorzystuj podobnych efektów w klipie do "Rollercoaster").
Gdyby wyrzucić momenty z zespołem mielibyśmy całkiem ciekawy i przyjemny obraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz