poniedziałek

..::Nowy Teledysk Norah Jones - "Happy Pills"::..

KTO: Norah Jones


CO: "Happy Pills"
Pierwszy singiel z kolejnego albumu Norah Jones. Płyta będzie zatytułowana "Little Broken Hearts" i zadebiutuje 1 maja 2012.

Okładka albumu "Little Broken Hearts"

Spis utworów na "Little Broken Hearts"
"Good Morning"
"Say Goodbye"
""Little Broken Hearts"
"She's 22"
"Take It Back"
"After The Fall"
"4 Broken Hearts"
"Travelin' On"
"Out On The Road"
"Happy Pills"
"Miriam"
"All A Dream"

RECENZJA "Happy Pills" :
Pierwszy raz mi się zdarzyło, aby recenzja, czy lepiej moje "poodsłuchowe posłowie" w jakiś dziwny sposób się nie zapisało, zniknęło czy cokolwiek innego.
Wspominałem o tym na fejsbukowym wpisie.
Potraktowałem to jako pewien znak z góry: może zbyt łatwo poddałem się urokowi nowej Norah Jones? Postanowiłem dzisiaj wyjątkowo aktywnie oddać się słuchaniu nie tylko "Happy Pills" ale i kilku utworów z poprzednich wydawnictw artystki, aby ponownie, tym razem bez zbędnych emocji, napisać kilka być może nieco innych i bardziej przemyślanych słów.
Niestety, zawiodłem się. Znaku z góry żadnego nie było, utwór wkręcił mi się jeszcze bardziej, a moje pozytywne odczucia nie tylko się umocniły, ale zdecydowanie wzrosły.
Cieszy kilka faktów związanych z nową piosenką Norah Jones "Happy Pills".
Nostalgiczna i spokojna kiedyś wokalistka już podczas promocji poprzedniego albumu zaskoczyła dawką znacznie większej energii. W czasach, gdy na listach króluje Adele, Norah spokojnie mogłaby powrócić do swojego dawnego stylu i zdobyć szczyty kilkoma smętami. Droga prosta i przewidywalna.
Na szczęście nic takiego nie ma miejsca. Jones nadal się rozwija, idzie w wiadomym sobie kierunku. Bez patrzenia w przeszłość i bez zbędnych zapatrywań na muzyczną teraźniejszość.
Ja idę za nią.
Za produkcję odpowiada połówka duetu Gnarls Barkley - Danger Mouse.


WERDYKT: Bardzo ciepły, naładowany świetną energią utwór. Nic lepszego na nadchodzące pierwsze dni wiosny nie znajdziecie. Takie pigułki szczęścia tylko u Norah. 


Edit. O teledysku dużo pisać nie trzeba. Wystarczy jedno słowo: NORAH
!!!
Czemu ja tego nigdzie nie słyszę?

1 komentarz: