piątek

..::Nowy Teledysk R.Kelly - "Share My Love"::..

KTO: R.Kelly
Amerykański wokalista i producent. W swojej prawie 20 letniej karierze wylansował sporo hitów, część z nich nawet dotarła do Polski. Warto tutaj wspomnieć o niezapomnianym "Satisfy You" nagranym wspólnie z wtedy jeszcze Puffem Daddy:


Czy świetnej balladzie z przejmującym teledyskiem "If I Could Turn Back The Hands Of Time":


CO: "Share My Love"
Singiel promujący 11 studyjny album artysty "Write Me Back". Premiera płyty została zapowiedziana na marzec 2012. Singiel będzie można zakupić już 14 lutego.

RECENZJA "Share My Love":
Tego mi było trzeba. Cóż za pozytywna propozycja, przyjemna muzycznie i z podnoszącym na duchu tekstem.
Czy my na pewno jesteśmy w 2012? Tak! R.Kelly z  nową piosenką "Share My Love" powraca do muzycznych lat '70 i zabiera nas tam ze sobą. Już dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony.
Utwór ogólnie nie brzmi wyjątkowo oryginalnie czy świeżo. Są tutaj patenty wykorzystane już setki razy. Całość jednak w obecnych czasach brzmi po prostu dobrze, inaczej i stąd moje zaskoczenie.
Bez ślepego powielania obecnie panujących trendów R.Kelly wziął się za trendy obowiązujące wiele lat temu. I choć w obecnych czasach mamy kilku artystów,którzy również bawią się tymi samymi klockami to R.Kelly wypada na ich tle równie dobrze, mocno i pewnie.
Dodatkowym atutem jest tutaj wokal, który świetnie komponuje się z muzyką.
WERDYKT: Z pewnością będę wracać do tego kawałka, mimo że zapewne furory nie zrobi. Czekam na album!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz