poniedziałek

..::Nowy Teledysk Scissor Sisters - "Only The Horses"::..

KTO: Scissor Sisters 
Scissor Sisters to amerykańska grupa, która ma na swoim koncie kilka hitów głównie w UK oraz jeden międzynarodowy muzyczny sukces w postaci "I Don't Feel Like A Dancin":


CO: "Only The Horses"
Pierwszy singiel z 4 długogrającej płyty zespołu.
Poprzedni "pierwszy" singiel ("Shady Love") został pomimo nakręconego klipu zdegradowany do roli zwykłego wypadku przy pracy. Nie wiadomo nawet czy trafi na album "Magic Hour".

WERDYKT / RECENZJA "Only The Horses":
O nowej płycie zespołu Scissor Sisters słyszałem już od jakiegoś czasu i nie ukrywam, że był to jeden z bardziej wyczekiwanych przeze mnie albumów kolejnych 12 miesięcy. Był. Po pierwszym singlu mój entuzjazm został w 2011 roku. W całym utworze tylko wyśpiewane "Shady Love" w tekście zdradza, że możemy mieć do czynienia  z czymś co koło wydawnictw muzycznych Scissor Sisters leżało.

Tak pisałem o poprzednim udawanym pierwszym singlu z nadchodzącego wydawnictwa.
Z nowym, świeżym ale niekoniecznie lepszym jest raczej podobnie.
Scissor Sisters zaczynają podążać za trendami, a przecież mieli swoje dość unikatowe i oryginalne brzmienie.
O brzmienie "Only The Horses" zadbał sam Calvin Harris i to słychać na odległość. Można tego posłuchać, owszem, ale z oryginalnością nie ma to nic wspólnego.
Przepraszam, nie mogę tego słuchać. Jestem koniem.

Edit:
Film przyrodniczy o koniach... to znaczy najnowszy teledysk Scissor Sisters jest już do obejrzenia na oficjalnym kanale vevo zespołu.
Dla fanów koni.2 komentarze:

  1. nie rozumiem, co w tym zespole robi ta laska, w zadnej piosence jej nie slychac. [*]

    OdpowiedzUsuń