poniedziałek

..::Nowy Teledysk Pitbull - "Back In Time"::..

KTO: Pitbull

CO: "Back In Time"
Utwór, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Men In Black 3".
Kawałek zawiera fragmenty piosenki "Love Is Strange" z 1956!! roku. Wtedy wykonany przez Mickey & Sylvia zdobył szczyt na amerykańskiej liście przebojów r'n'b. Co ciekawe gitarowy riff pochodził z utworu "Billy's Blues". 
WERDYKT / RECENZJA "Back In Time" Pitbull:
Pitbull jest wszędzie i będzie go jeszcze więcej. Tym razem podczas promocji nowego filmu przedstawiającego kolejne przygody Facetów W Czerni.
Całą bazę dla tego kawałka stanowi charakterystyczny riff gitarowy pochodzący z "Billy's Blues" oraz refrenu "Love Is Strange". O ile w oryginale wokale, zwrotki stanowią całość i są po prostu atrakcyjne i przyjemne dla ucha tak w propozycji Pitbulla czeka się właściwie na fragment zaczerpnięty z dawnych dzieł. Sam dzisiejszy "artysta" dorzucił jedynie swój odojony bit i rap, który nie przedstawia żadnej wartości, nie robi żadnego wrażenia. Właściwie ten utwór istnieje tylko dzięki zaczerpniętym pomysłom, dlatego mi się niestety nie podoba.
Z przyjemnością natomiast słucham oryginałów pomimo upływu ponad 50 lat. Czy za 50 lat, ktoś będzie samoplował kawałki Pitbulla? Wątpię.
Swoją drogą dub stepowy fragment jest już żałosny. :)Edit:

Już dawno nie widziałem tak słabego montażu w teledysku.
Nic tutaj nie pasuje do siebie. Pomieszane z poplątanym wszystko.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz