czwartek

..::Coven -"Wake You Up"::..

KTO: Coven
Młodziutki, początkujący 19!! letni artysta z Wielkiej Brytanii. Naprawdę nazywa sięMax Rovat.
CO: "WakeYou Up"
RECENZJA "Wake You Up":
Kolejny nowy artysta, ponownie z Wielkiej Brytanii.
Tym razem obracamy się w niezwykle popularnej ostatnio stylistyce dubstepowej. Już słyszę jęki fanatyków tego wyjątkowego gatunku muzycznego, nie mającego na sobie dotychczas skazy wyrządzonej przez komercję, mainstream i masy fanów. OMG
Ja jednak o samej muzyce chciałbym. Wysłuchałem raz i mnie chwyciło, a sam jakoś średnio za dubstepem przepadam.Wszelkie wstawki w popowych utworach mocno rażą, wydają się być wciskane trochę na siłę, trochę dla mody, trochę dla pseudo rozwoju muzycznego.
W "Wake You Up" znajdziecie jednak coś znacznie więcej niż tylko przejmujący, łamany bit. Jak na młody wiek Coven bardzo dobrze poradził sobie z właściwym doborem wokalu,który wprowadza zupełnie nowe tchnienie w te techniczne bity. Jest tutaj coś jakby bardziej ludzkiego,emocjonalnego. Nostalgicznego i przejmującego zarazem. Wyważenie tej kompozycji to jej największy atut. 5 minut, które przez chwilę nie nudzi, nie nuży, nie dłuży się. Ciekawa pozycja!
WERDYKT: Nie wiem czy w obrębie fanów gatunku w którym Coven się obraca, taki utwór ma prawo bytu. Mi się strasznie spodobał.


1 komentarz: