poniedziałek

..::Honey - "Sabotaż" Teledysk::..

KTO: Honey
Pseudonim artystyczny Honoraty Skarbek.
CO: "Sabotaż"
Trzeci singiel z debiutanckiego albumu "Honey" i pierwszy promujący reedycję tej płyty.
RECENZJA "Sabotaż":
Po bardzo dobrze przyjętych dwóch poprzednich utworach promujących: "No One" oraz "Runaway" Honey idzie za ciosem wydając już trzeci singiel ze swojego pierwszego albumu. Tym razem kawałek promuje reedycję debiutu.
 Trzeba przyznać, że jak na polskie warunki tempo całkiem niezłe, wręcz światowe. I na tym owa światowość się niestety kończy. Nowa piosenka Honey "Sabotaż" to prosty, popowy utwór który być może przekona do siebie niejedną nastolatkę. Nie samymi nastolatkami  jednak cały muzyczny target żyje. Chaotyczny tekst, powtarzanie słowa które jest powiedzmy sobie szczerze mało chwytliwe wypada przeciętnie. Muzycznie jest niewiele lepiej.

EDIT:
Teledysk trochę zmienia postać rzeczy. Spora ilość scen jak na warunki polskie robi wrażenie. Honey prezentuje się całkiem nieźle. Jest jednak w tym klipie jeszcze coś. Albo ktoś.
Zombie Boy. Zastanawiam się w jaki sposób Honey udało się go zdobyć do nowego video. Musicie przyznać, że po teledysku "Born This Way" Lady Gagi to dość mocny spadek poziomu. Oczywiście spadek raczej niemuzyczny. Brak kasy?I kto jest gwiazdą w tym teledysku?

WERDYKT: Póki co najsłabszy singiel z albumu "Honey" i najciekawszy klip.
1 komentarz: