czwartek

..::Natalia Kills - "Kill My Boyfriend" Teledysk::..

KTO: Natalia Kills
Wokalistka i aktorka pochodząca z Anglii. Od kilku singli próbuje przedostać się do wielkiego muzycznego szołbiznesu. Bezskutecznie.
CO: "Kill My Boyfriend"
Czwarty singiel z albumu "Perfectionist".
RECENZJA "Kill My Boyfriend":
"Mroczna Gaga"nadal atakuje. Stara się. Próbuje.W zestawieniu jednak z ostatnimi poczynaniami prawdziwej Lady Gagi próba przybrania wizerunku mrocznej wersji jednej z najpopularniejszych wokalistek ostatnich lat wydaje się być wyjątkowo złym pomysłem.
Szał na Gagę się skończył, a ta sama przeobraziła się z blond gwiazdki w bliżej nieokreśloną istotę. Jedna rzecz dla działań obydwu pań jest wspólna. Co raz większa ignorancja słuchaczy. Nie ten kierunek, nie te zabiegi. Jak widać, wrażenia większego nie robią,wręcz przeciwnie. Ciągną kariery w dół.
Według wielu "Kill My Boyfriend" to hitowy pewniak z debiutanckiego albumu Natalii.Ja hitu nie słyszę w nowej piosence Natalii Kills. Teledysk niby nie skończony,ciekawe czym będzie się różnić nowa wersja.
WERDYKT: Zwyczajna popowa piosenka. Nie ziębi, nie grzeje.To za mało dla wciąż walczącego o pozycję debiutanta.


4 komentarze:

 1. No co ty, to jest ekstra. Chcem recenzje Mohombi - In you head, Aura Dione - Friends, Jessie J - Domino y You make me feel cobry starship

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcieć można różne rzeczy. W j.polskim funkcjonują formy grzecznościowe. Szkoda, że nie przez wszystkich znane ;-/ Sorry nic mi do tego, ale naprawdę Twoje "rozkazy" irytują mnie od pewnego czasu.

  Co do samego utworu. Muzycznie to bliżej jej do Perry niż Gagi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko jej muzyke jakos zakwalifikowac przynajmniej dla mnie. Być może z racji tego, że jest często ... nijaka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta piosenka to KOSZMAR!

  OdpowiedzUsuń