poniedziałek

..::Sasha Strunin - "Game Over" Teledysk::..

KTO: Sasha Strunin
Obecnie gwiazdka Vivy i innych MTV gdzie często zabiera głos, wydaje opinie na tematy o których nie ma chyba zielonego pojęcia.
CO: "Game Over"
Niby pierwszy singiel z nadchodzącego albumu, ale czy na pewno? Od jego premiery minęło już kilka miesięcy.
RECENZJA "Game Over":
Sasha nigdy muzycznym orłem nie była i jak słychać po prezentowanym poniżej utworze póki co nadal nim nie będzie. "Game Over" to utwór mocno przeciętny. Zwrotki nudzą, ciągną się niemiłosiernie i tylko czekamy na jakieś bum, jakieś wow. Niestety podczas tego długiego czekania orientujemy się, że na liczniku czasu jest 3:31, a utwór się zakończył. Cisza. Game Over.

EDIT:
Zgodnie z obietnicą sprzed wielu tygodni dodaję swoją opinię na temat teledysku, który w końcu został nam zaprezentowany.
Las stał się chyba nowym obiektem westchnień polskich wokalistek. Nie dziwne, w końcu prawie 1/3 powierzchni naszego cudownego kraju to bory,puszcze, grądy itd.
W ostatnim czasie Edyta Górniak,Kasia Nosowska, Ramona Rey, a teraz Sasha Strunin wybrały na miejsce swoich teledyskowych wynurzeń właśnie las.
Klip na pewno ma jakiś głębszy sens, który jest wręcz wskazany przy takim tekście.
Poważnie jednak pisząc podobają mi się stroje i cała mroczna otoczka. Kilka ujęć ciekawych, jednak moim zdaniem najbardziej kuleje montaż,który sprawia, że klip najzwyczajniej w świecie męczy oczy.
Projekt z "Game Over" zginął już śmiercią naturalną. Czekam na coś zupełnie nowego, świeżego.
WERDYKT: Game Over dla Sashy. Poprosimy kolejny singiel.


2 komentarze:

  1. Sasza Sterunin to Najman polskiej sceny muzycznej !!!! obciach

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie powiedziałbym, że takie całkiem game over ;) ktoś tu chyba nie jest do końca obiektywny :)

    OdpowiedzUsuń