środa

..::The Cranberries - "Tomorrow" Teledysk::..

KTO: The Cranberries
Irlandzki zespół rockowy założony w 1989 roku.
CO:"Tomorrow"
Pierwszy singiel z szóstego albumu "Roses". Międzynarodowa premiera płyty została przesunięta z 14 na 27 lutego 2012. Trzy dni wcześniej wydawnictwo będą mogli nabyć mieszkańcy Irlandii.
Spis piosenek na "Roses":
1. Conduct
2. Tomorrow
3. Fire & Soul
4. Raining In My Heart
5. Losing My Mind
6. Schizophrenic Playboys
7. Waiting In Walthamstow
8. Show Me
9. Astral Projections
10. So Good
11. Roses

RECENZJA "Tomorrow":
Ostatni singiel The Cranberries "Tomorrow" miał swoją cyfrową premierę w listopadzie.
Niestety czas oczekiwania na towarzyszący mu klip mocna się przeciągnął. Dobrze, że w końcu możemy podziwiać najnowszy obraz zespołu, gdyż do premiery albumu został już tylko miesiąc.
"Tomorrow" to przyjemny pop rockowy utwór, mówiący o dziecinnej naiwności, wyolbrzymianiu pewnych rzeczy, zbyt częstego i bezsensownego zagłębiania się w różne sprawy.
Przyznaję, że utwór przypadł mi nieco mniej do gustu niż "Show Me". Podejrzewam jednak, że przy odpowiedniej częstotliwości odtworzeń "Tomorrow" w końcu mocniej zaznaczy swe istnienie w moim umyśle. Naprawdę tęskniłem za wokalem Dolores.
Klip to zbiór kilku bardzo prostych scen. Mamy zespół, wokalistka w nawiązaniu do tytułu albumu śpiewa obsypana różami. Poprawny teledysk.
WERDYKT: Wydaje mi się, że pierwszy singiel powinien być nieco mocniejszy, bardziej chwytliwy. Fanów nie zniechęci, nowych słuchaczy raczej nie sprowadzi."Tomorrow" na żywo. Wykonanie z zeszłego roku:


Okładka albumu "Roses" (wersja standardowa):

1 komentarz: