poniedziałek

..::Mike Posner - "Looks Like Sex" Teledysk::..

KTO: Mike Posner
Amerykański wokalista i producent. W 2010 roku wydał swój debiutancki album "31 Minutes To Takeoff" z którego pochodzi jego największy dotychczasowy hit (6 miejsce w USA i 5 w UK) "Cooler Than Me". W Polsce również ten utwór został zauważony i był grany przez Eski i inne Rmfymaxxyyy.
CO: "Looks Like Sex"
Pierwszy singiel z drugiego albumu zatytułowanego "Sky High". Premiera już w przyszłym roku.
RECENZJA "Looks Like Sex":
Nowa piosenka Mike'a Posnera "Looks Like Sex" to amerykańskie dźwięki z lat 2000-2006 uzupełnione nowoczesnymi wstawkami, których nie może obecnie zabraknąć żadnemu przebojowi. Ogólnie jednak zaczyna się powoli nowy trend. Odejście od czystego tanecznego brzmienia na rzecz miksów łączących dawne,stare dźwięki z tym co znane, oklepane, odojone. Jak widać póki co taka formuła się nie sprawdza, bądź sprawdza się słabo na listach przebojów. Ani Posner, ani ostatni singiel Rihanny, ani Chrisa Browna nie szaleją specjalnie. Może szeroka publika musi się przyzwyczaić do nadchodzącej mody. A może Pitbullowo-Guettowe brzmienia jeszcze się nam nie przejadły?
Reżyserem nowego teledysku Posnera jest Jason Baettie. Kobiety, zrzucanie ciuszków, seksualny taniec. Cóż więcej trzeba w obecnych czasach?  
WERDYKT: Wokalnie strasznie dziwnie, dziecinnie, komputerowo. Muzycznie ujdzie w tłumie. Dużym.2 komentarze:

  1. Nowy Justin? hahaa

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz słyszę tego gościa, ma zarąbisty głos!

    OdpowiedzUsuń