czwartek

..::Flo Rida feat. Sia - "Wild Ones"::..

KTO: Flo Rida oraz Sia
Flo Rida to amerykański raper, który ma na koncie kilka wilekich przebojów m.in. : "Low", "Right Round" czy ostatni "Good Feeling".

CO: "Wild Ones"
Drugi singiel z albumu "Only One Rida (Part 2)", którego premiera została zapowiedziana na luty tego roku.
RECENZJA "Wild Ones" :
Coś niedobrego dzieje się w obozie wokalistki Sia. Kto zapoznał się z chociażby z częścią jej artystycznych dokonań zapewne zgodzi się z takim twierdzeniem. David Guetta, teraz Flo Rida. Proste, odojone taneczne rytmy, które właściwie niewiele oferują. Po za wokalem samej zainteresowanej oczywiście. Być może to łatwy skok na kasę, być może pod takimi działaniami kryje się jakiś głębszy sens. Ja go nie widzę.
Przejdźmy więc do samego Flo Ridy, w końcu to jego kawałek.
Nowa piosenka "Wild Ones" wpada w ucho i z pewnością zagości na listach przebojów. Sprzeda się świetnie, Flo Rida wypromuje album, a Sia trafi do szerszego grona odbiorców. I wszystko fajnie. Prawo biznesu. Kawałek to trochę Guetty, trochę Pitbulla choć nie przekracza tej granicy kiczu, którą Pitbull chyba zupełnie zignorował tworząc swoje kolejne hity. Duża w tym zasługa naprawdę porządnego wokalu.
WERDYKT: Jak na target do którego ma trafić, utwór jest strzałem w dziesiątkę. Szybko wpada w ucho, nie trzeba mu poświęcać większej uwagi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz