wtorek

..::Grimes - "Oblivion"::..

KTO: Grimes
Grimes to pseudonim artystyczny kanadyjki Claire Boucher, która od 2010 roku działa muzycznie i próbuje przebić się ze swoją twórczością. Grimes była supportem Lykke Li podczas jej północnoamerykańskiej trasy koncertowej.
CO: "Oblivion"
Pierwszy opublikowany utwór z nowego albumu "Visions". Premiera płyty była już kilkukrotnie przekładana z różnych powodów. Ostatnio jednak Grimes podpisała kontrakt z wytwórnią 4AD i ostatnie doniesienia mówią, że album zostanie wydany 21 lutego w USA, natomiast świat będzie musiał poczekać do 12 marca.
RECENZJA "Oblivion" :
"Oblivion" będzie chyba pierwszym utworem poznanym przeze mnie w 2012 roku od którego nie mogę się uwolnić. Kawałek bardzo ciekawie rozwija się, z każdą minutą dochodzą dodatkowe dźwięki. Melodia jest strasznie przyjemna, delikatna, wokal zdecydowanie na plus chociaż raczej nie każdemu przypadnie do gustu. Chórki przypominają mi te z płyt Nelly Furtado. Bardzo pozytywne, muzyczne zaskoczenie. La, la, la, la.
WERDYKT: Trzymam kciuki za Grimes, powinna trafić do szerszego grona odbiorców.
2 komentarze:

  1. Swietna jest, spiewa troche jak dziecko, ale brzmi to bardzo porzadanie. Z tego co sprawdzilam ma na koncie juz kilka plyt

    OdpowiedzUsuń
  2. Właściwie to nie mogę się do zbyt wielu informacji na jej temat dostać więc jeśli masz coś ciekawego proszę o kontakt. Wiem, że ma na koncie głównie Epki.

    OdpowiedzUsuń