piątek

..::Cher Lloyd feat. Astro - "Want U Back" Teledysk::..

KTO: Cher Lloyd
Uczestniczka programu X-Factor w angielskiej odsłonie. Cher brała udział w 7 serii i zajęła 4 miejsce. Na koncie ma jeden album studyjny "Sticks + Stones" i spory hit w Polsce "With Ur Love", którego twórcą notabene jest między innymi Max Martin.


CO: "Want U Back"
Trzeci singiel z debiutanckiego albumu "Sticks + Stones".


Okładka albumu "Sticks + Stones"


Tracklista albumu "Sticks + Stones":

1. "Grow Up" (featuring Busta Rhymes)
2. "Want U Back" 
3. "With Ur Love" 
4. "Swagger Jagger" 
5. "Beautiful People" (featuring Carolina Liar) 
6. "Playa Boi" 
7. "Superhero" 
8. "Over the Moon" 
9. "Dub on the Track" (featuring Mic Righteous, Dot Rotten & Ghetts)
10. "End Up Here" 


RECENZJA "Want U Back" :
Jak to jest, że w Polsce zwycięzcy programów typu talent show: Idol, Must Be The Music czy X-Factor nie są w stanie w Polsce! w Polsce (nie na arenie międzynarodowej) wylansować takich hitów jak wykonawcy zajmujący na przykład jakieś w sumie marne czwarte miejsce w zagranicznej edycji takiego samego programu?
Czy naprawdę polscy twórcy nie mają nic do powiedzenia w muzyce?
Daleki byłbym od takiego myślenia. Ostatnie sukcesy Sylwii Grzeszczak czy Alexandry udowadniają, że mamy w naszym pięknym kraju ludzi mających "skłonności" do pisania lekkich, przyjemnych i chwytliwych kawałków. Zwykłego popełniania hitów.
Z Cher Lloyd jest zupełnie inaczej. Kto w popowym świecie nie chciałby pracować na swoim debiucie z takimi nazwiskami jak Shellback, Max Martin czy RedOne. Za taką współpracą muszą iść porządne popowe kawałki, idealnie skrojone pod publiczkę. Jeśli dodamy do tego uwielbienie Anglików do X-Factora sukces LLoyd nie powinien dziwić. 
Dziewczyna nie oferuje nic nowego ani w muzyce ani w swoim wizerunku ani nawet wokalnie.
Za każdym razem słuchając jej singli mam wrażenie, że tak już grano i śpiewano. Alesha Dixon to pierwsza wokalistka przychodząca mi na myśl. Dla mniej zorientowanych Alesha to 1/3 tria Mis-Teeq.
I jak widać po jej przykładzie, tak jak szybko angielskim słuchaczom rośnie co jakiś czas apetyt na tego typu twórczość, tak szybko im przechodzi. Drugi album Aleshy przeszedł bez echa. Cher Lloyd jest na dobrej drodze by skończyć podobnie, bo "Want U Back" niewiele różni się od poprzednich utworów.

WERDYKT: Cieszmy się najnowszym hitowym materiałem, który póki co zwraca jeszcze na siebie uwagę publiczności. Nie wiadomo ile jeszcze singli  Cher będzie mogła wydać.Poprzednie single Cher Lloyd:

"Swagger Jagger":


"With Ur Love"

2 komentarze:

  1. Nawet fajny kawałek. Fajny pomysł na teledysk :)

    OdpowiedzUsuń